Немає підсвітки, силуети погано видно в телевізорі LG 39LB570V, послуги з ремонту підсвітки телевізора.

Замовлення №: 
90608
✓ Пристрій, виробник, модель: 

39-дюймовий телевізор ЕЛЖІ 39LB570V з LED підсвіткою, входить до лінійки доступних Smart TV моделей, керувати можливостями якого можна за допомогою пульта дистанційного керування Magic Remote, який спеціально розроблений для інтерфейсу LG Smart TV, а також за допомогою миші та клавіатури. Двоканальна аудіосистема загальною потужністю 20 Вт за допомогою технології об'ємного звучання Virtual Surround Plus, Clear Voice ll відповідає за високу якість звуку.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Наш сервісний центр надає послуги з ремонту підсвітки телевізора, тому дана модель, яку надіслали з міста Ковель, прийнята в роботу із заявленою несправністю - немає підсвітки, силуети видно погано. Зі слів замовника, вони ледве виявляються при прямуванні на екран яскравого променя світла. Він також повідомив, що послуги з ремонту підсвітки телевізора в його місті знайти вкрай складно, тому вирішив скористатися послугами нашої майстерні.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Насамперед послуги з ремонту підсвітки телевізора були представлені виконаною діагностикою, для чого його довелося повністю розібрати. Це дозволило дізнатися, що підсвітка даної моделі складається з 4-х стрінгів, на кожній з яких розташовано по 8 світлодіодів. Зазвичай послуги з ремонту підсвітки телевізора складаються у перепайці світлодіодів, що вийшли з ладу, як наприклад, на верхній планці (світлини №3 та 4), де не світиться один світлодіод. Однак з'ясувалося, що необхідна заміна цілої планки підсвітки, тому що в ній погоріли майже всі світлодіоди. На таку послугу з ремонту підсвітки телевізора замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю ремонт полягав у заміні цілої планки підсвічування LG Innotek drt 3.0 39 _a type rev01, _b type rev01, яку довелося замовляти. Також перепаяні поодинокі світлодіоди, що вийшли з ладу. Після наведених вище послуг з ремонту підсвітки телевізора вона максимально рівномірна по всьому периметру екрана. На надані послуги видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Заміна нової планки підсвітки + перепайка окремих світлодіодів обійшлося клієнту 2000 грн.

✓ Причини несправності: 

В даному випадку на екрані не було видно зображення через те, що в роботі підсвітки відбулися проблеми, а саме, з ладу вийшла ціла планка, що підлягала заміні + згоріли деякі окремі світлодіоди. Скориставшись послугами з ремонту підсвітки телевізора, які надає наш сервісний центр, проблему вирішено позитивно.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після того, як телевізор надіслали користувачеві, йому по телефону надано корисні рекомендації щодо подальшої його експлуатації після ремонту. Головна з них - в налаштуваннях трохи зменшити яскравість, що дозволить пропрацювати LED підсвітці більш тривалий час.

ремонт підсвітки телевізора LG 39LB570V
ремонт підсвітки телевізора LG 39LB570V
ремонт підсвітки телевізора LG 39LB570V
ремонт підсвітки телевізора LG 39LB570V

Коментувати