Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки, не видно картинки в Samsung UE39EH5003, ремонт несправної підсвітки телевізора.

Закінчення ремонту: 29.02.2020
Замовлення №: 90890
✓ Пристрій, виробник, модель

39-дюймовий телевізор Самсунг UE39EH5003W, зібраний у 2012 році, з LED підсвіткою, FullHD роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, частотою оновлення 100 Гц Clear Motion Rate та наявністю кардридера. Кут перегляду складає 178 градусів. Модель з двома вбудованими динаміками по 10 Вт кожен з використанням технології об'ємного звучання Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, SRS TheaterSound, за рахунок чого досягається відмінна якість звуку. З портів та роз'ємів, якими наділена модель, можна виділити 2 HDMI, USB, SCART, цифровий (оптичний).

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, що надійшов у сервісний центр, немає підсвітки, силуети зображення ледве проглядаються при наведенні на екран яскравого променя світла. З цієї причини потрібний ремонт несправної підсвітки телевізора, оскільки все вказує на те, що проблема саме в ній. Від замовника дізналися, що телевізор придбано близько 8 років тому, і весь цей час він добре працював, попри інтенсивне використання. Він попросив, щоб ремонт був виконаний якнайшвидше, оскільки звикли, що він завжди в роботі.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт несправної підсвітки телевізора, необхідно було точно переконатися, що проблема виникла в її роботі. Після розбирання телевізора з'ясували, що в ньому використовується матриця DE390BGM-C1, а сама підсвітка складається з 5 лінійок (планок), кожна з яких розділена на дві окремі планки, з'єднані роз'ємом та налічують загалом 60 світлодіодів (див. світлини №2 та 3). У ході проведеної діагностики з'ясували, що проблема у підсвітці матриці, а протестувавши всі без винятку світлодіоди дізналися, що два з них перегоріли, що спровокувало виникнення такої несправності. Крім того, з ладу вийшов блок живлення підсвітки.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні підсвітки матриці, для чого на двох планках перепаяли по одному світлодіоду (див. світлину №4), зробили заниження струмів живлення світлодіодів підсвітки. Також виконано ремонт блоку живлення підсвітки, що вийшов з ладу, для чого довелося перепаяти різні радіодеталі, включаючи резистори, діоди та конденсатори (видно на останній світлині). Після такого ремонту несправної підсвітки телевізора, вона з'явилася, причому з максимальною рівномірністю по всьому периметру екрана (див. світлини №1 та 3). Поряд із цим телемайстер перевірив усі налаштування зображення, виставивши їх на оптимальний рівень. На цей ремонт із позитивним результатом клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За заміну 2 світлодіодів, заниження струмів живлення світлодіодів підсвітки + ремонт живлення підсвітки клієнт заплатив 1400 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення такої несправності стало те, що на двох планках підсвітки перегоріло по одному світлодіоду, як наслідок з ладу вийшло вся підсвітка. Крім того, проблема виникла в блоці живлення підсвітки, що також негативно вплинуло на роботу телевізора, який, зі слів користувача, інтенсивно експлуатується протягом 9 років.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як телемайстри результативно усунули несправність та підсвітка з'явилася, замовнику рекомендовано не так інтенсивно експлуатувати телевізор, з урахуванням того, що йому 9 років та він уже виходив із ладу. Також не змінювати виконані в сервісному центрі налаштування зображення. Він запевнений у тому, що це ніяк не вплине на його якість, при цьому позитивно вплине на роботу світлодіодів, яким властиво перегоряти.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.