Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не завжди бачить воду, сама перевантажується кавоварка Zelmer CM4003ALS, послуги з ремонту кавомашин.

Закінчення ремонту: 23.12.2019
Замовлення №: 90823
✓ Пристрій, виробник, модель

Кавомашина з контейнером для меленої кави Зелмер CM4003ALS з потужністю 1470 Вт, тиском 18 бар та сенсорним типом керування. До додаткових функцій цієї кавоварки можна віднести автоматичне очищення від накипу, авто відключення, вибір об'єму порції, наявність дисплея, подачу гарячої води для чаю, а також підігрів кавника. Ця модель з 5 ступенями мелення, піддоном, що знімається та резервуаром для води, індикатором рівня води, регулюванням жорсткості води, регульованою температурою кави та режимом енергоощадження.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми надаємо послуги з ремонту кавомашин, пристрій прийнято в роботу. Несправність, заявлена ​​замовником – не завжди бачить воду, може сама перевантажитись під час приготування кавового напою. Від нього дізналися, що кавомашина використовується досить інтенсивно, в ній кілька разів на день варять кавові напої, а для їх приготування використовують звичайну водопровідну воду. Оскільки це перша несправність, то до послуг з ремонту кавомашин ще не вдавалися. Замовник попросив, щоб ремонт був виконаний у найкоротші терміни, оскільки на сніданок звикли пити каву, приготовлену в кавомашині.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше враження від кавомашини хороше, на першій світлині видно, що вона досить акуратна, очевидно, що її доглядали. Перш ніж почати надавати послуги з ремонту кавомашин, необхідно точно визначити, що стало причиною виникнення несправності, для чого в нашому сервісному центрі обов'язково виконується попередня діагностика. Після розбирання кавомашини та діагностики стало зрозуміло, що несправність досить серйозна, оскільки з ладу одночасно вийшло кілька модулів, а саме, резервуар води, клапан подачі води, а також плата керування, відповідно для надання послуги з ремонту кавомашин є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося усунути всі заявлені замовником несправності, що виникли в роботі цієї кавомашини, для чого довелося відреставрувати резервуар води та клапан подачі води (світлина №4). Також пропаяли плату управління та індикації, на ній пропаяно роз'єм та деякі деталі (добре видно на останній світлині). Після наведених вище послуг з ремонту кавомашин працездатність пристрою перевірена безпосередньо в сервісному центрі. На цей ремонт із позитивним результатом клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Послуга, що полягала в ремонті резервуара води та клапана подачі води, а також пропайці плати коштувала клієнтові 800 грн.

✓ Причини несправності

Кавоварка, що надійшла до нашої майстерні не бачила наявність води, а також самостійно перевантажувалася під час роботи, тому замовник не мав можливості нормально нею скористатися та зварити каву. Така несправність виявлялася не просто так, а через те, що в кавомашині одночасно вийшли з ладу три модулі - резервуар води, клапан подачі води та плата управління, які всі три підлягали ремонту. Інтенсивна експлуатація, використання хлорованої води з-під крана, не вчасно проведена профілактика - все це призводить до подібних проблем, при цьому скориставшись послугами професіоналів, їх вдалося усунути.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після якісно наданих послуг ця кавомашина повністю в робочому стані, при правильному подальшому використанні вона зможе тривалий час радувати свого власника смачно приготовленими кавовими напоями. З боку користувача повинні дотримуватися правила її експлуатації, а саме, в першу чергу не заливати в кавоварку водопровідну воду, а використовувати тільки фільтровану!

Дмитро

01.05.2024

Як збільшити дозу кави? На такій машині

Вітаємо! Ми надаємо послуги з ремонту. Інструкцію з налаштування та користування технікою можна знайти в комплекті до неї. При бажанні можна відвідати майстер-класи з приготування кави та користуванням кавомашинами де фахівці діляться своїми секретами.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.