Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Кілька хвилин працює, потім відключається музичний центр Samsung MM-E330D, ремонт музичного центру у Києві.

Закінчення ремонту: 11.11.2020
Замовлення №: 00780
✓ Пристрій, виробник, модель

Мікро-аудіо система Самсунг MM-E330 з частотним діапазоном 20-20000 Гц, наділена потужною підсилювальною системою Crystal Amplifier, з використанням якісних компонентів класу Hi-Fi, а також технологією активної компенсації шумів. Музичний центр, зібраний у Китаї у 2015 році, із сумарною потужністю динаміків 70 Вт. Завдяки використанню динаміків з конструкцією відкритого типу, користувач може повною мірою насолодитися якісним звуком, як під час перегляду кінофільмів, так і при прослуховуванні музики. На лицьовій частині мікросистеми немає жодних кнопок, завдяки чому вона виглядає стильно та сучасно. Тут розташований лише регулятор звуку, виконаний у вигляді ручки сріблястого кольору, решта кнопок знаходиться на верхній панелі. Музичний центр підтримує носії CD та DV, також може відтворювати музику з CD-аудіоплеєрів та MP3 плеєрів, якщо скористатися спеціальним входом.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Львів до нашої майстерні надійшов несправний музичний центр, який кілька хвилин працює, потім відключається. Телефоном замовник повідомив, що коли виникла проблема, він відніс пристрій до спеціалізованого сервісного центру Самсунг. Там його розібрали, подивилися та сказали, що проблема у платі живлення, яка повністю вийшла з ладу та потрібна її заміна. Оскільки такої нової плати вони знайти не зможуть, у ремонті відмовили. Дізнавшись, що можливо зробити результативний ремонт музичного центру у Києві, а саме в нашій майстерні, замовник звернувся за допомогою. Також від замовника дізналися, що, на його думку, музичний центр вийшов з ладу після того, як перебував у ввімкненому стані та у квартирі раптово вимкнули світло. Оскільки ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам у ремонті музичного центру, з якою складною несправністю не довелося б зіткнутися, він прийнятий у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Пристрій надійшов запакованим у картонну коробку, зверху скотчем приклеєний папірець, на якому коротко описано несправність та номер мобільного телефону замовника. На першій та другій світлині добре видно, що цей музичний центр, який до нас уже розкривався у задовільному стані. У нього дуже не акуратний корпус чорного кольору, на якому плями та потертості, при підключенні до мережі мікросистема взагалі не ввімкнулась, дисплей темний. Також не акуратно виглядає регулятор звуку, що нагадує ручку сріблястого кольору, на якому також плями. Перш ніж виконувати будь-який ремонт музичного центру у Києві, необхідно точно встановити причину, через яку виникла несправність. Для цих цілей передбачена діагностика, в ході якої з'ясували, що з ладу вийшов модуль живлення (БЖ), який можна відремонтувати на компонентному рівні, тому його заміна не потрібна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт музичного центру у Києві полягав у відновленні працездатності блоку живлення. Для цього довелося перепаяти багато різних несправних радіодеталей. А саме – кілька діодів, резисторів, електролітичних конденсаторів із різними маркуваннями. Завдяки правильно виконаній діагностиці та ремонту БЖ музичного центру, він вмикається, світиться індикація, про що свідчить остання світлина. Відремонтований музичний центр ретельно упакований у ту саму коробку та відправлений адресату до міста Львова.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля живлення муз центру з заміною на ньому різних несправних радіодеталей клієнт заплатив 600 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що цей музичний центр через 2-3 хвилини роботи одразу відключався, стало те, що з ладу вийшов модуль живлення, на якому погоріли різні деталі. Це могло бути викликано різними причинами, при цьому не варто виключати той факт, коли пристрій був у ввімкненому стані стався перепад напруги (у квартирі вимкнули) світло. Зі слів самого замовника, саме після цього почала проявлятися вищеописана несправність.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаного ремонту музичного центру у Києві замовнику телефоном надано ряд рекомендацій щодо подальшої його експлуатації. У першу чергу вони стосувалися того, щоб використовувати пристрій у більш щадному режимі. По-друге, намагатись слухати музику не на максимальному рівні гучності. Щоб уникнути виникнення подібних проблем надалі, бажано використовувати музичний центр разом зі стабілізатором напруги, який захищатиме його від раптових перепадів напруги мережі. І останнє, періодично за пристроєм доглядати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.