Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, при цьому горить підсвітка кнопки SRC у штатній магнітолі Winca S100 C157 Renault Duster, ремонт автомагнітол Рено.

Закінчення ремонту: 18.05.2020
Замовлення №: 00275
✓ Пристрій, виробник, модель

Штатна автомагнітола 2DIN Вінса S100 C157I Renault Duster китайського складання, призначена для встановлення в салон автомобілів Рено. Пристрій з встановленою операційною системою Windows CE 6.0, наділений сенсорним кольоровим 7-дюймовим екраном з роздільною здатністю 800x480 пікселів. Автомагнітола підтримує карти пам'яті SD, MMC, може працювати з CD-R, CD-RW, DVD R, DVD RW, а також відтворювати формати MP3, Video CD. За якість звуку в ресивері відповідає акустична система з потужністю 45 Вт на кожен із чотирьох каналів. До інших позитивних якостей моделі можна віднести наявність GPS приймача, ТБ тюнера, чейнджера.

✓ Заявлена несправність замовником

Автомагнітола надійшла в нашу майстерню із заявленою несправністю - не вмикається, однак світиться підсвітка кнопки SRC. Ми завжди виконуємо ремонт автомагнітол Рено, незалежно від складності їх поломки, тому взяли її в роботу. У сервісному центрі клієнт повідомив, що ресивер зламався вперше, тож до нас його ще не розкривали та не ремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що з автомагнітолою правильно поводилися, вона має досить гарний зовнішній вигляд, на корпусі немає жодних слідів механічного впливу. Насамперед ресивер розібрали та провели діагностику всіх його компонентів. Це дозволило точно визначити, що несправність виявилася через вихід з ладу модуля живлення PCB-C052Z3-V1.12, де погоріли деякі радіодеталі. З цього випливає, що ремонт автомагнітол Рено повинен бути спрямований на відновлення працездатності цього модуля.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні модуля живлення, що вийшов з ладу. Для цього було перепаяно багато несправних SMD компонентів, до яких входять діоди, резистори, електролітичні конденсатори різного номіналу. Також був замінений один Р-канальний транзистор та мікросхема стабілізатор 78М05 (див. світлини №3 та 4). Такі дії принесли позитивний результат, оскільки після ремонту автомагнітол Рено вона увімкнулась, що підтверджує остання світлина. Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля живлення на нижній (основній) платі автомагнітоли з заміною деталей SMD, що згоріли, клієнт заплатив 1200 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною несправності (автомагнітола Рено не вмикалася) став вихід з ладу модуля живлення, на якому згоріли та підлягали заміні різні радіодеталі. Можливо, це пов'язано з надмірним перегріванням різних компонентів, зокрема транзистора, а можливо з тим, що при заведенні автомобіля стався сильний стрибок напруги. Завдяки правильно виконаній діагностиці та ремонту ця автомобільна магнітола при правильній експлуатації зможе радувати своєю бездоганною роботою ще не один рік.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту із позитивним результатом замовнику рекомендовано перед встановленням цієї штатної автомагнітоли Рено перевірити бортову напругу безпосередньо в автомобілі. Можливо, має сенс звернутися за допомогою до професіоналів, які точно знають, як правильно встановити відремонтовану автомагнітолу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.