Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, після вмикання не читає диски та пише DISC ERROR автомагнітола KIA 961001G872XI, ремонт автомагнітол KIA.

Закінчення ремонту: 30.04.2020
Замовлення №: 00240
✓ Пристрій, виробник, модель

Штатна автомобільна магнітола 2DIN - KIA 961001G872XI (країна-виробник Корея), призначена для встановлення в салон автомобілів марки KIA RIO. Пристрій із підтримкою режимів AM 522-1620 kHz та FM 87.5-108.0 MHz. Автомагнітола наділена дисплеєм, на якому відображається вся необхідна інформація, у неї є привод CD.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашої майстерні за допомогою, потрібен ремонт автомагнітол KIA, тому що вона не вмикається, пристрій не подає жодних ознак роботи, кнопки управління теж не світяться. Від замовника дізналися, що це перша несправність, тому автомагнітолу до нас ще не розкривали та ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром

Автомагнітола надійшла в дуже хорошому стані, у неї акуратний, без ушкоджень корпус. Перш ніж зайнятися ремонтом автомагнітол KIA, необхідно точно встановити, що стало причиною виникнення несправності. Для цих цілей передбачено діагностику, для чого пристрій повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовуються такі модулі як плата DP-12929Z01, процесор TOSHIBA TC94A73MFG. Як виявилося, проблема в блоці роз'ємів, тому ремонт автомагнітол KIA повинен бути спрямований на відновлення його працездатності.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб відновити модуль, що вийшов з ладу, була виконана пропайка роз'ємів живлення та виходів, після чого автомагнітола увімкнулася. При цьому виявилася інша несправність – автомагнітола не читає диски, на екрані висвічується напис DISC ERROR та викидає. Для подальшого ремонту автомагнітол KIA були всі підстави, тому виконали чищення оптики та юстування приводу (див. світлину №5). Це дозволило повністю розв'язати проблему, на першій світлині видно, що автомагнітола у робочому стані вона вмикається. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За пропаювання роз'ємів живлення та виходів автомагнітоли, чищення оптики та юстування приводу було сплачено 700 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку в автомагнітолі KIA виявилося дві несправності, одна з яких виявилася після усунення першої. Після того, як провели пропаювання роз'ємів живлення та виходів, головний пристрій увімкнувся. При цьому виявилося, що автомагнітола не читає диски, оскільки з ладу вийшов CD-привід, який також вдалося відновити.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник запевнений у тому, що після правильно виконаного ремонту автомагнітол KIA вона зможе прослужити ще досить тривалий час за умови, якщо поводитися з нею правильно. Майстер рекомендував акуратно поводитися з роз'ємами, також не поспішати заштовхувати диск під час завантаження. По можливості користуватися лише якісними дисками, без подряпин та інших ушкоджень.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.