Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається ноутбук HP RTL8723BE, світиться жовтим кольором індикатор зарядки, ремонт ноутбука після залиття водою.

Закінчення ремонту: 21.05.2020
Замовлення №: 00265
✓ Пристрій, виробник, модель

Ноутбук китайського складання ХП RTL8723BE з 15.5-дюймовою матрицею (роздільна здатність 1366x768 пікселів), працює під управлінням 2-х ядерного процесора Intel Celeron N3060 та попередньо встановленої операційної системи Windows 10 home. Модель наділена жорстким диском об'ємом 500 ГБ та 4 ГБ Nvidia пам'яті. У ноутбуці є якісна веб-камера.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей ноутбук не вмикається після того, як його залили водою. У сервісному центрі замовник розповів, що через необережність на ноутбук перекинули склянку з водою та почекали до наступного дня, щоб вона висохла, але увімкнули, а він не вмикається. Разом із ноутбуком він приніс зарядний пристрій та акумуляторну батарею. У сервісному центрі мобільний комп'ютер теж не ввімкнувся, при цьому світився жовтим індикатор зарядки (добре видно на першій світлині). З такою несправністю ремонт ноутбука після залиття водою неминучий, але наскільки він виявиться складним можна буде судити лише після виконаної поглибленої діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

В першу чергу ноутбук розібрали та дізналися, що в цій моделі використовуються такі компоненти, як оперативна пам'ять M471B5173EB0-YK0, плата 455MW132L01, плата Synaptics TM3127 920-003062-01RevA, інтегральна мікросхема NS50000 На світлині №3 видно, наскільки сильно ноутбук залитий водою, навіть після кількох днів, як це сталося, на деталях все ще «калюжі» води. Виконана поглиблена діагностика показала, що з ладу вийшла материнська плата (main board), точніше несправні ланцюги живлення в ній. Виходячи з цього ремонт ноутбука після залиття водою повинен бути спрямований на відновлення цих модулів.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано ремонт материнської плати, на якій перепаяно деякі деталі (діод, резистор, конденсатори), відновлено ланцюги живлення. Також зроблено промивання всіх роз'ємів та сушіння всіх компонентів ноутбука. Після такого ремонта ноутбука після залиття водою він увімкнувся та працює стабільно (добре видно на останній світлині).

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати main board, відновлення ланцюгів живлення, промивання всіх роз'ємів та сушіння всіх компонентів ноутбука клієнт заплатив 900 грн.

✓ Причини несправності

Причина, через яку цей ноутбук повністю вийшов з ладу (він не вмикався), очевидна - його по необережності залили водою, яка потрапила усередину. Мало того, щоб негайно звернутися за допомогою до фахівців для вжиття невідкладних заходів, користувач вирішив почекати до наступного дня, сподіваючись, що ноутбук висохне. У такому стані він увімкнув ноутбук, але позитивного результату це не дало. Тільки потім він приніс ноутбук у ремонт.    

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забирати відремонтований ноутбук після залиття водою, йому було надано роз'яснення, що необхідно робити в подібній ситуації. Зокрема, спочатку необхідно знеструмити пристрій, висмикнувши шнур з розетки та вийнявши акумулятор. Після знеструмлення швидко прибрати видиму рідину сухою ганчіркою, перевернути вгору дном ноутбук та злити рідину, яка могла потрапити усередину. Далі, якнайшвидше звернутися до сервісного центру. Оскільки жодне з вищезгаданих правил виконано не було, це призвело до досить складного, при цьому результативного ремонту. Надалі рекомендовано не залишати біля ноутбука жодні ємності з будь-якою рідиною! Берегти ноутбук від залиття та інших механічних впливів!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.