Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається телевізор, не світиться індикатор в Samsung UE40F6890, чи можливий ремонт телевізора.

Закінчення ремонту: 17.02.2020
Замовлення №: 00023
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий (101.6 см) РК телевізор Самсунг UE40F6890SS, зібраний у Словаччині, наділений LED підсвіткою, Full HD роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, функцією 3D, Smart TV та бездротовим модулем Wi-Fi (підключення Ethernet). У телевізора чудовий набір портів та роз'ємів, таких як, 4 HDMI, 3 USB 2.0, Ethernet LAN (RJ-45), компонентний відео вхід (YpbPr/YCbCr), композитний відео вхід, цифровий оптичний аудіо вихід, лінійні виходи навушників, SCART, загальний інтерфейс Plus (CI+). До інших характеристик управління цього телевізора можна віднести: голосове управління, електронний телегід (EPG), екранне меню (OSD), картинка-в-картинці, таймер увімкнення/вимкнення. У комплект постачання входять 2 пари 3D-окулярів.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас звернувся замовник із сумнівами, чи можливий ремонт телевізора, який не включається. Це пов'язано з тим, що коли сталася несправність (під час перегляду серіалу за сильної грози), він, щоб не транспортувати громіздкий телевізор до сервісного центру, вирішив викликати телемайстра додому. Він приїхав в обумовлений час, повністю розібрав телевізор, зробив діагностику, після чого перепаяв якісь деталі, однак проблема так і залишилася не вирішеною, телевізор не ввімкнувся. Разом із несправним телевізором замовник приніс до сервісного центру випаяні раніше деталі в пакетику з етикеткою, на якій вказано, що там є мікросхема SSC1S311 від виробника SanKen (видно на світлині №3). Він попросив визначити, чи можливий ремонт телевізора з такою проблемою, чи найкращим рішенням стане придбання нового пристрою.

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб точно встановити, чи можливий ремонт телевізора знадобилася діагностика, в ході якої встановлено, що несправність виникла через модуль живлення BN44-00622B, що вийшов з ладу, на якому деякі деталі випаяні, а деякі згорілі. Оскільки відновити блок живлення на компонентному рівні не можливо, потрібна його заміна, що вплине на кінцеву вартість ремонту. Про це повідомили замовнику та отримавши від нього згоду, почали роботу, точно знаючи, чи можливий такий ремонт телевізора, чи ні.

✓ Ремонт сервісним центром

Для повноцінного розв'язання проблеми було замінено нову плату живлення BN44-00622B замість тієї, що вийшла з ладу (добре видно на світлинах №4 та 5). В результаті телевізор увімкнувся, всі функції працюють, зображення на екрані відмінної якості, що підтверджує остання світлина. Завдяки великому досвіду телемайстрів нашого сервісного центру, наявності сучасного обладнання та добре налагодженим зв'язкам з постачальниками, можна однозначно відповісти на питання - чи можливий був ремонт цього телевізора та чи був він рентабельним, оскільки обійшовся значно дешевше за новий пристрій. На цей ремонт + нову деталь замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із гарантією по заміні у телевізорі нового блоку живлення обійшовся замовнику 2200 грн.

✓ Причини несправності

Те, що цей сучасний телевізор перестав включатися  безпосередньо пов'язано з виходом з ладу модуля живлення, який до нас намагалися ремонтувати, випаяли різні деталі, включаючи мікросхему та не довели його до кінця. До виникнення такої несправності може призвести те, що під час сильної грози сім'я користувача дивилася чергову серію улюбленого серіалу (про це на прийманні розповів сам замовник). Під час сильного перепаду напруги мережі з ладу вийшов модуль живлення, який дуже чутливий до таких впливів, на ньому згоріли деякі компоненти та відповідно телевізор вимкнувся.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки в цьому випадку ремонт полягав у заміні несправного модуля живлення на новий, можна з упевненістю сказати, що телевізор повністю в робочому стані, тому зможе пропрацювати ще тривалий час, якщо правильно його експлуатувати. Замовнику рекомендовано більше не вмикати та не дивитися телевізор під час грози, мало того, вимикати його з розетки. Також можливий інший варіант – придбання спеціального стабілізатора напруги, який захищатиме телевізор від перепадів напруги мережі. Якщо надалі виникнуть якісь проблеми, звертайтеся за допомогою до досвідчених фахівців сервісних центрів, які точно визначать, чи можливий ремонт та знають, як його виконувати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.