Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається після невдалого ремонту EasyWay 6800/MP5 7023, ремонт універсальних автомагнітол.

Закінчення ремонту: 26.09.2019
Замовлення №: 90613
✓ Пристрій, виробник, модель

Універсальна 2DIN автомагнітола Еасу Вей 6800/MP5 7023, що увійшла до лінійки 2019 року, оснащена високоякісним 7-дюймовим дисплеєм TFT, GPS антеною таі функцією Bluetooth. Автомагнітола працює під керуванням Windows CE. За високу якість звуку відповідає сучасна звукова карта, що дає на виході по 50Вт на кожен з 4-х каналів.

✓ Заявлена несправність замовником

Універсальна автомагнітола, що поступила в нашу майстерню, не включається. Зі слів замовника, несправність виявилася після того, як намагалися лагодити картоприймач в іншому сервісному центрі. Він попросив, щоб ремонт універсальних автомагнітол був виконаний терміново, оскільки без неї він не звик їздити в автомобілі.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан автомагнітоли дуже хороший, у неї акуратний корпус (див. світлину №1). Після того, як її розібрали, з'ясувалося, що не професійно пропаяні роз'єми. Крім того, з ладу вийшли модуль управління та модуль живлення, які також паяли до нас (у монтажі замкнуті доріжки). Також зламаний картоприймач GPS карти, відновити який неможливо, тому потрібна його заміна. Всі ці "симптоми" вказують на те, що ремонт універсальних автомагнітол буде непростим.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт універсальних автомагнітол полягав у наступному: повністю відновлено монтаж на модулях управління та живлення, для чого використовувалася паяльна станція. Також виконано заміну зламаного картоприймача SD карти навігації під MicroSD. Як і просив замовник ремонт, на який видана гарантія, виконаний у найкоротші терміни.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення монтажу та заміни картоприймача SD карти навігації обійшовся замовнику 850 грн.

✓ Причини несправності

До несправності цієї універсальної автомагнітоли та складного ремонту призвело кілька факторів. Можливо, SD карту вставили в картоприймач та доклали до неї зусилля. Крім того, попередній ремонт в іншому сервісному центрі був виконаний не професійно (не правильно пропаяні роз'єми, а в модулях управління та живлення у монтажі замкнені доріжки).

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, майстер рекомендував поводитися з універсальною автомагнітолою правильно, особливо звернути увагу на те, щоб акуратно, без жодних зусиль вставляти SD карти! Виконуючи ці не складні правила, цей універсальний ресивер прослужить досить довгий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.