Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, немає символів на екрані в мультиварці Yummy YMC-507, послуги з ремонту мультиварок.

Закінчення ремонту: 29.02.2020
Замовлення №: 00106
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультиварка китайського складання Юммі YMC-507BR з потужністю 1000 Вт, наявністю 52 програм приготування (22 автоматичних+30 ручних), функцією хлібопічки. До додаткових функцій можна віднести відстрочку старту (таймер), 3D нагрівання (згори, збоку, знизу), мультикухар, фритюрницю, збереження страви гарячою. Ця модель з чашею 5 літрів, наділена безліччю особливостей, включаючи мікропроцесорний контроль приготування, регулювання часу та температури в процесі приготування, розігрів дитячого харчування (водяна баня), стерилізація (автоклав), пастеризація (70° С), збереження страв у режимі підігріву до 24 години (70°С), замок (захист від дітей) та інше.

✓ Заявлена несправність замовником

Мультиварка не включається, немає символів на екрані - з такою заявленою несправністю вона надійшла до нашої майстерні. Оскільки ми надаємо послуги з ремонту мультиварок, її прийнято в роботу. Від замовниці довідалися, що пристрій інтенсивно використовується для приготування різних страв для всієї родини. Попри це, несправність виникла вперше, тому раніше до послуг майстрів вона не зверталася. Разом із мультиваркою до сервісного центру замовниця принесла чашу. Вона попросила, щоб послуги з ремонту мультиварок були надані якнайшвидше, оскільки пристрій необхідний для щоденного використання.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що зовнішній стан мультиварки нормальний, її корпус без будь-яких значних механічних пошкоджень, хоча на корпусі є подряпини, потертості та забруднення, а бічна наклейка трохи відірвана, на ній важко прочитати інформацію. При цьому через постійне потрапляння рідини на дисковий нагрівач, він із сильним нагаром (див. світлину №2), на внутрішніх стінках скупчився бруд та жир. Перш ніж надавати послуги з ремонту мультиварок, необхідно встановити причину несправності, для чого потрібна діагностика. Після розбирання з'ясували, що у цій моделі використовується реле SRD-S-112DM. Діагностика показала, що проблема виникла в дисковому нагрівачі, згорів термозапобіжник, тому для ремонту є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: відновлено термозахист, замінено термозапобіжник 192*С 250в 10а, а також клеми у кількості двох штук (див. світлину №4). Після наданої послуги з результативного ремонту мультиварок вона увімкнулась, символи на екрані з'явилися, про що свідчить остання світлина. Робота цієї мультиварки перевірена безпосередньо за умов сервісного центру, вона повністю у робочому стані. Замовниці видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За надану послугу з відновлення термозахисту, заміни термозапобіжника та 2 клем сплачено 400 грн.

✓ Причини несправності

Через те, що під час приготування страв на дисковий нагрівач постійно потрапляла рідина, він сильно прогорів та в результаті став причиною несправності. Крім того, у мультиварці згорів термозапобіжник, відповідно справно працювати вона не могла. Як показує практика, з цих причин, до виникнення подібних проблем схильні мультиварки всіх брендів, і Yummy не виняток.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після якісно наданих послуг з ремонту мультиварок, замовниці рекомендовано при подальшому приготуванні страв у жодному разі не допускати переливу рідини на дисковий нагрівач, інакше він знову вийде з ладу, і не факт, що повторний ремонт може виявитися рентабельним. Поводитися з мультиваркою максимально акуратно та дбайливо, бажано в щадному режимі, з періодичністю за нею доглядати, щоб на корпусі та всередині не збиралися бруд та жир.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.