Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, немає підсвітки кнопок у Seicane Android 8,1 HD 1024*600, ремонт штатних автомагнітол Nissan.

Закінчення ремонту: 19.02.2020
Замовлення №: 00059
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомобільна магнітола Сейкан Android 8,1 HD 1024*600 призначена для встановлення в штатне місце автомобілів Nissan X-Trail Т32 (2011-2016 р.). Автомагнітола китайського складання типорозміру 2DIN, наділена вихідною потужністю 45 Вт на кожен із 4 каналів, 7-дюймовим сенсорним екраном з роздільною здатністю 1024*600 пікселів. Ресивер, що працює на базі Операційної Системи Android 8.1, із вбудованим GPS, Bluetooth та WI-FI. Автомагнітола з підтримкою таких цифрових носіїв як WMA, Video CD, MP3, DVD-RAM, DVD-R/RW, MP4.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди виконуємо післягарантійний ремонт штатних автомагнітол Nissan, замовник звернувся до нашого сервісного центру за допомогою. Причина - автомагнітола не включається, немає жодних ознак роботи, не світяться кнопки (відсутня підсвітка). Разом з автомагнітолою він приніс колодку із проводами. Від нього дізналися, що раніше пристрій вже розкривали, намагалися паяти процесорний модуль, однак проблема залишилася не вирішеною.

✓ Діагностика сервісним центром

Автомагнітола для автомобілів Nissan надійшла в нормальному стані, лицьова панель не дуже акуратна (на ній потертості та подряпини), але не критично, про що можна судити зі світлини №1. Після проведеної діагностики вдалося встановити, що несправність досить серйозна, оскільки з ладу вийшли ланцюги живлення процесорної частини, відповідно ремонт штатних автомагнітол Nissan має бути спрямований на відновлення їхньої працездатності.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку виконане відновлення друкованого монтажу процесорної плати T3-CR109-V7 (див. світлини №3 та 4), перепаяні деякі деталі, включаючи діоди, резистори, конденсатори. Виконання такого ремонту штатних автомагнітол Nissan не було б можливим без наявності спеціальної інфрачервоної паяльної станції. На останній світлині виразно видно, що після ремонту ця автомагнітола увімкнулась, зліва на панелі світяться всі індикатори. Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення друкованого монтажу процесорної плати + заміна деталей коштували замовнику 1000 грн.

✓ Причини несправності

У цій штатній магнітолі для автомобілів Nissan була досить складна несправність, яку завдяки досвіду майстрів та наявності сучасного обладнання вдалося успішно усунути. Вона була викликана тим, що з ладу вийшли ланцюги живлення процесорної частини. Мало того, до нас намагалися паяти процесорний модуль, але зробили це вкрай некоректно, тож проблему це не вирішило.

✓ Рекомендації сервісного центру

У разі виникнення будь-яких проблем надалі, рекомендовано не довіряти ремонт не професіоналам, як це було до нас! Звертатися за допомогою тільки до спеціалізованих сервісних центрів, що добре зарекомендували себе, які проведуть діагностику, правильно визначать причину несправності, професійно проведуть ремонт та видадуть на нього гарантію.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.