Не включається, немає індикації чергового режиму в Samsung UE39F5500, ремонт телевізора Смарт ТБ.

Замовлення №: 
90391
✓ Пристрій, виробник, модель: 

39" Смарт ТБ LED телевізор Самсунг UE39F5500 відноситься до лінійки 2013 року та наділений непоганими мережевими можливостями. Модель з наявністю процесора HyperReal Engine, двох стереодинамиків вихідною потужністю 20 Вт, вбудованого ТБ-тюнера з повною підтримкою стандартів DVB-T2 та DVB-C, а також сервісу Samsung Smart Hub. З комунікаційних інтерфейсів особливу увагу заслуговують порти HDMI та USB, а також вбудований Wi-Fi.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей телевізор з функцією Смарт ТБ надійшов в наш сервісний центр з проблемою - не включається, відсутня індикація чергового режиму. Поряд з тим, щоб був виконаний ремонт телевізора Смарт ТБ замовник попросив, щоб ми перевірили стан LED підсвічування та роботу Смарт ТБ.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Телевізор поступив в хорошому стані, раніше ремонт телевізора Смарт ТБ ще не виконувався. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується блок живлення L42S1, в роботі якого виникли проблеми. Також з ладу вийшли ланцюги живлення центральної плати, відповідно ремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нам вдалося відновити несправні модулі на компонентному рівні, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, включаючи транзистори, конденсатори, діоди, резистори, мікросхему. Після ремонту телевізора Смарт ТБ він включився і працює добре. Перевірено також підсвічування та робота функції Смарт ТБ - все працює стабільно.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт телевізора Смарт ТБ з перепайкою багатьох деталей на модулі живлення, відновлення ланцюгів живлення центральної плати коштували 1500 грн.

✓ Причини несправності: 

Телевізор відмовлявся включатися, оскільки з ладу вийшли його основні модулі, а саме блок живлення та основна плата, які вдалося відновити, тому їх заміна не знадобилася.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовнику рекомендовано під час подальшої експлуатації цього телевізора в налаштуваннях зображення трохи зменшити рівень яскравості та підсвічування, тоді він гарантовано прослужить набагато довше без ремонту.

ремонт телевізора Samsung UE39F5500
ремонт телевізора Samsung UE39F5500
ремонт телевізора Samsung UE39F5500
ремонт телевізора Samsung UE39F5500

Коментувати