Не включається, але світиться черговий режим у телевізорі Bravis LED22B1000B, ремонт телевізора Бравіс.

Замовлення №: 
00079
✓ Пристрій, виробник, модель: 

22-дюймовий LED телевізор Бравіс LED-22B1000B належить до бюджетного сегмента, він здатний виконувати трансляцію та прийом каналів аналогового телебачення, у нього є вбудований медіаплеєр, який працює на базі порту USB 2.0. Телевізор зі співвідношенням сторін 16:9, роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, яскравістю 180 кд/м2, контрастністю 1000:1 та частотою оновлення 60 Гц. Якісний звуковий супровід у телевізорі від компанії Бравіс забезпечують два стереодинаміки потужністю по 2 Вт кожен. В наявності 1 роз'єм HDMI, компонентний вхід, VGA та інші.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовник звернувся до нашого сервісного центру та попросив виконати терміновий ремонт телевізора Бравіс, у роботі якого виникли проблеми, а саме, він не включається, однак світиться черговий режим. Від нього дізналися, що це перша несправність, тому він звертається по допомогу вперше. У замовника виникли підозри, що несправність сталася після того, як раптово вимкнули світло, оскільки після того, як його увімкнули, телевізор уже не працював.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На перших двох світлинах видно, що загальний стан пристрою хороший, однак після того, як його розібрали, що необхідно для проведення діагностики та подальшого ремонту телевізора Бравіс з'ясувалося, що всередині таргани (див. світлину №4). У цій моделі використовуються такі модулі, як плата з кнопками управління E214887, матриця C215X14-E2-P(G1), динаміки YDT3070-E2, однак в ході діагностики точно встановили, що з ладу вийшла плата Main Board JUC7.820.00114397, а також блок живлення. Виходячи з цього, ремонт телевізора Бравіс повинен бути спрямований на відновлення їхньої працездатності.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для ремонту модулів, що вийшли з ладу, знадобилася заміна багатьох деталей, у тому числі діодів, резисторів, конденсаторів з різним маркуванням. Мало того, довелося перепаяти мікросхему 25 Q32B. Виконано заміну та прошивку флеш-пам'яті, чищення від тарганів. Як і просив замовник із ремонтом телевізора Бравіс впоралися лише за кілька днів. На першій світлині видно, що ремонт був результативним, телевізор увімкнувся. На нього видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт плати Main Board та БЖ з заміною деталей, включаючи мікросхему, заміна та прошивка флеш-пам'яті коштував 700 грн.

✓ Причини несправності: 

Імовірно, до виникнення вищеописаної несправності та як результат, ремонту, привів стрибок напруги мережі, коли зі слів замовника раптово вимкнули світло. В результаті з ладу вийшли два основні модулі телевізора Бравіс - Main Board та блок живлення (PSU), злетіла прошивка флеш, пошкодилися кілька осередків самої ІМС пам'яті.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовник сповіщений про те, що при подальшій експлуатації телевізора ремонту можна уникнути, якщо використовувати його зі спеціальним стабілізатором напруги, особливо якщо вимикання світла є регулярними. Також рекомендовано якнайшвидше позбутися тарганів!

ремонт телевізора Bravis LED22B1000B
ремонт телевізора Bravis LED22B1000B
ремонт телевізора Bravis LED22B1000B
ремонт телевізора Bravis LED22B1000B
ремонт телевізора Bravis LED22B1000B

Коментувати