Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не регулюється звук в радіоприймачі Hyundai H-1613, не працює кнопка VOL - ремонт аудіо техніки.

Закінчення ремонту: 13.04.2019
Замовлення №: 90190
✓ Пристрій, виробник, модель

Кишеньковий радіоприймач Хюндай H-1613, попри мініатюрні розміри, наділений цифровим тюнером, одним динаміком та номінальною потужністю 150 мВт. У даній аудіо техніці є дисплей, будильник, а також таймер автоматичного вимкнення радіо.

✓ Заявлена несправність замовником

Клієнт звернувся до нашого сервісного центру, де ремонт аудіо техніки виконуємо не залежно від складності проблеми. З його слів з'ясували, що в приймачі не регулюється звук, він то голосніший, то  тихіший (не працює кнопка VOL -). Крім того, немає підсвічування екрану. Клієнт також попросив, щоб ремонт виконали в терміновому порядку.

✓ Діагностика сервісним центром

Ремонт даної аудіо техніки вже виконувався до нас, вона в задовільному стані, корпус брудний та не акуратний. Перед здійсненням ремонту аудіо техніки необхідна діагностика, для чого приймач довелося повністю розібрати. Це дозволило дізнатися, що в ньому використовується плата KK-E100A, при цьому з ладу вийшов модуль управління.

✓ Ремонт сервісним центром

Ремонт аудіо техніки, з такою несправністю, полягав у відновленні монтажу модуля управління, перепаяно деякі деталі. Заявлену несправність вдалося усунути.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт портативних аудіопристроїв разом з деталями обійшовся замовнику - 300 грн.

✓ Причини несправності

Причиною несправності міг стати удар (або сильно натиснута кнопку), як результат на доріжці утворилася тріщина, а коли чистили кнопки, тріщину не помітили. Нам вдалося відновити працездатність цього приймача, включаючи підсвітку екрану (світлина №3).

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути ремонт надалі, який може виявитися не рентабельним, замовнику рекомендовано не тиснути сильно на кнопки, звертатися з пристроєм максимально акуратно та дбайливо!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.