Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює (не вмикається), індикація також відсутня в кавоварці еспресо Krups XP 4000, ремонт кавоварки Krups.

Закінчення ремонту: 14.04.2020
Замовлення №: 00216
✓ Пристрій, виробник, модель

Кавоварка еспресо для меленої кави Крупс XP 4000 з потужністю 1200 Вт, тиском пари 15 бар, а також функцією ручного приготування капучино. Модель з можливістю одночасного приготування 2 чашок, резервуаром для води, що знімається, індикацією включення та піддоном для крапель. У цій кавоварці від відомого виробника Krups використовується алюмінієвий термоблок зі спеціальним покриттям PTFE. Об'єм резервуара для води в кавоварці складає 1.2 літри.

✓ Заявлена несправність замовником

Кавоварка, яку принесли до нашої майстерні, не вмикається, індикація теж відсутня. Від замовника довідалися, що пристрій використовується дуже інтенсивно, при цьому за час роботи ремонт кавоварки Krups потрібно вперше. Також він розповів, що кавоваркою користуються для приготування напою не в домашніх умовах, а в невеликому кафе, тому навантаження на неї досить велике. Крім того, використовується нефільтрована вода.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що кавоварка у задовільному стані, має брудний, не акуратний корпус. На перших двох світлинах видно, що корпус весь забруднений, а на світлині №4 можна побачити, наскільки сильно вапном покритий регулятор. Після того, як кавоварку розібрали виявилося, що з'явилися сильні окиснення, багато вапняного нальоту, на багатьох деталях іржа, відгнили дроти (див. світлину №3). Це і стало основною причиною виникнення несправності та як наслідок необхідності такої послуги, як ремонт кавоварки Krups.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності цієї кавоварки був виконаний ремонт монтажу мережевих ланцюгів (відгнили дроти), зроблено загальне чищення від окислень, що з'явилися, для чого використовували спеціальний засіб від накипу. На світлині №1 результат ремонту кавоварки Krups - вона вмикається, індикація з'явилася.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення монтажу мережевих ланцюгів (відгнили дроти), чищення від окислень замовник заплатив 350 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною необхідності в ремонті кавоварки Krups стало те, що в ній через неправильне використання відгнили дроти, тому знадобилося відновлення монтажу ланцюгів живлення. Мало того, через використання нефільтрованої води всередині кавоварки з'явилася неприпустима кількість вапняного нальоту, що також негативно позначилося на її роботі.    

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що цього разу вдалося виконати ремонт цієї кавоварки від відомого виробника Krups. Однак, якщо надалі поводитися з нею, як і раніше, вона знову вийде з ладу. І не факт, що ремонт виявиться рентабельним. Виходячи з цього, рекомендовано експлуатувати кавоварку в більш щадному режимі, для приготування кави використовувати виключно фільтровану воду. Періодично за кавоваркою доглядати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.