Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює екран в автомобільній магнітолі EasyGo C150, на ньому немає зображення, послуги з ремонту автомагнітол.

Закінчення ремонту: 24.04.2020
Замовлення №: 00224
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомагнітола Еасу Го C150 в установче місце 2DIN відповідає всім вимогам сучасного користувача, оскільки має прогресивні функції, в ній застосовані найпросунутіші технології. Модель з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм HD-якості та роздільною здатністю 1024 x 600 пікселів. Ресивер працює під керуванням потужного процесора Cortex A9 1 ГГц, завдяки якому користувач без проблем може відтворювати зі змінних носіїв (USB/SD) будь-який відео контент. Вбудований підсилювач з потужністю 45 Вт на кожен з 4 каналів, є трисмуговий еквалайзер та FM радіо. До інших позитивних якостей автомагнітоли можна віднести: можливість підключення відеореєстратора, підтримку керування на кермі, наявність модуля GPS, підтримку профілю Bluetooth A2DP для зручного відтворення музики зі смартфона та інше.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки наш сервісний центр завжди надає послуги з ремонту автомагнітол, замовник звернувся до нас за допомогою. Причина - не працює екран (повністю відсутнє зображення). Клієнт розповів, що коли виникла проблема, він звернувся до іншої компанії, де намагалися відремонтувати дисплейний модуль. При цьому через те, що неакуратно пристрій розбирали на тачскрині з'явилися тріщини. Внаслідок того, що попередні послуги з ремонту автомагнітол були надані вкрай не професійно, проблема так і залишилася не вирішеною. У сервісний центр замовник приніс автомагнітолу зі знятою верхньою кришкою.

✓ Діагностика сервісним центром

У цілому загальний стан цієї автомагнітоли нормальний, крім тріщин, що з'явилися в тачскрині, які видно на першій світлині. Після того, як пристрій розібрали, це дозволило дізнатися, що в ньому використовуються плата MAIN 03-00001Z02-A, дисплей E231732 NETRON-DY 01. Перш ніж надавати послуги з ремонту автомагнітол необхідно точно знати, вихід з експлуатації яких модулів спровокував виникнення такої несправності. З цією метою виконується діагностика. З її допомогою вдалося встановити, що проблема досить серйозна, оскільки з ладу вийшов модуль дисплея, несправний процесорний модуль.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю, як у цьому випадку, послуги з ремонту автомагнітол полягали в наступному: відновлено працездатність модуля дисплея, для чого довелося перепаяти багато різних радіодеталей. Це – діоди, резистори, кілька електролітичних конденсаторів з різним маркуванням. Виконано повне пропаювання процесорного модуля, для чого використовувався мікроскоп. Оскільки від плати було відірвано процесорний модуль, цю проблему також усунули. В результаті зображення на екрані з'явилося, воно гарної якості (відмінно видно на світлині №5). Тріщини в тачскрині залишилися, але він працює, оскільки є ємнісним. На цю послугу з ремонту автомагнітол із позитивним результатом замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За послуги з ремонту автомагнітол, а саме відновлення модуля дисплея з заміною деталей, повне пропаювання процесорного модуля клієнт заплатив 1000 грн.

✓ Причини несправності

Те, що на екрані автомагнітоли не було зображення, пояснюється тим, що з ладу вийшов модуль дисплея. Крім того, несправним виявився процесорний модуль, якому знадобилося повне пропаювання та який був відірваний від плати. Всі ці фактори негативно позначилися на роботі головного пристрою. Поряд з цим, до нас намагалися надати послуги з ремонту автомагнітол, однак зробили це вкрай не коректно, оскільки через неакуратне розбирання в тачскрині з'явилися тріщини. Це негативно позначається як на роботі пристрою, так і на його зовнішньому вигляді.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після якісно наданих послуг з ремонту автомагнітол замовнику рекомендовано поводитися з нею максимально акуратно, особливу увагу приділяючи дисплею. Якщо в роботі пристрою знову виникнуть несправності, що не виключено, звертатися за допомогою до майстрів, що добре зарекомендували себе, враховуючи попередній негативний досвід.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.