Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює тачскрин у штатній автомагнітолі Ford Fiesta 2007, ремонт штатних автомагнітол Ford.

Закінчення ремонту: 06.12.2019
Замовлення №: 90806
✓ Пристрій, виробник, модель

Штатна автомагнітола Ford Fiesta 2007 в установче місце 2DIN, наділена GPS модулем, радіо, DVD та TV. Ця мультимедійна система призначена для встановлення в салон такого автомобіля, як Ford Fiesta. Модель наділена AUX або лінійним входом, тобто роз'ємом, за допомогою якого до автомобіля можна підключати зовнішнє джерело звуку.

✓ Заявлена несправність замовником

У штатній автомагнітолі не працює тачскрін, з такою заявленою несправністю вона надійшла до нашого сервісного центру. На прийманні замовник розповів, що самостійно за моделлю купив новий тачскрин та намагався його поміняти, при цьому він так і не почав працювати. Оскільки ми виконуємо ремонт штатних автомагнітол Ford, пристрій прийнято у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом стан головного пристрою добрий, у нього акуратний, без механічних пошкоджень корпус, що підтверджує світлина №1. Після розбирання автомагнітоли з'ясували, що в ній використовуються такі модулі, як плата FLC-MD-014C та плата PB5-T7971H-Q11B. До нас намагалися виконати ремонт дисплея (міняли тачскрін), але не вдало. Оскільки з ладу вийшов модуль дисплея, необхідно міняти новий тачскрин, ремонт штатних автомагнітол Ford неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано заміну нового тачскрина 164 х 99 мм (можна побачити на світлині №5), зроблено подальше його калібрування. Після ремонту штатних автомагнітол Ford, на який замовнику видано гарантію, вона повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт із заміни нового тачскрину разом із наступним калібруванням замовник заплатив 1200 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку причин, через які виникла несправність у штатній автомагнітолі від відомого виробника Ford, дві. Імовірно, користувач купив та поставив уже бракований тачскрин, оскільки, як виявилося, обірвані обидві осі координат (див. світлину №5). Можливо, його могли пошкодити при установці.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі, після результативного ремонту, замовнику рекомендовано поводитися з автомагнітолою максимально дбайливо, не тиснути сильно на екран! Якщо виникнуть проблеми в роботі, нічого більше самому не робити, а довірити ремонт професіоналам.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.