Не працює тачскрин у штатній автомагнітолі Ford Fiesta 2007, ремонт штатних автомагнітол Ford.

Замовлення №: 
90806
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Штатна автомагнітола Ford Fiesta 2007 в установче місце 2DIN, наділена GPS модулем, радіо, DVD та TV. Ця мультимедійна система призначена для встановлення в салон такого автомобіля, як Ford Fiesta. Модель наділена AUX або лінійним входом, тобто роз'ємом, за допомогою якого до автомобіля можна підключати зовнішнє джерело звуку.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У штатній автомагнітолі не працює тачскрін, з такою заявленою несправністю вона надійшла до нашого сервісного центру. На прийманні замовник розповів, що самостійно за моделлю купив новий тачскрин та намагався його поміняти, при цьому він так і не почав працювати. Оскільки ми виконуємо ремонт штатних автомагнітол Ford, пристрій прийнято у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Загалом стан головного пристрою добрий, у нього акуратний, без механічних пошкоджень корпус, що підтверджує світлина №1. Після розбирання автомагнітоли з'ясували, що в ній використовуються такі модулі, як плата FLC-MD-014C та плата PB5-T7971H-Q11B. До нас намагалися виконати ремонт дисплея (міняли тачскрін), але не вдало. Оскільки з ладу вийшов модуль дисплея, необхідно міняти новий тачскрин, ремонт штатних автомагнітол Ford неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю виконано заміну нового тачскрина 164 х 99 мм (можна побачити на світлині №5), зроблено подальше його калібрування. Після ремонту штатних автомагнітол Ford, на який замовнику видано гарантію, вона повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту: 

За ремонт із заміни нового тачскрину разом із наступним калібруванням замовник заплатив 1200 грн.

✓ Причини несправності: 

У цьому випадку причин, через які виникла несправність у штатній автомагнітолі від відомого виробника Ford, дві. Імовірно, користувач купив та поставив уже бракований тачскрин, оскільки, як виявилося, обірвані обидві осі координат (див. світлину №5). Можливо, його могли пошкодити при установці.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Надалі, після результативного ремонту, замовнику рекомендовано поводитися з автомагнітолою максимально дбайливо, не тиснути сильно на екран! Якщо виникнуть проблеми в роботі, нічого більше самому не робити, а довірити ремонт професіоналам.

ремонт штатної автомагнітоли Ford Fiesta 2007
ремонт штатної автомагнітоли Ford Fiesta 2007
ремонт штатної автомагнітоли Ford Fiesta 2007
ремонт штатної автомагнітоли Ford Fiesta 2007
ремонт штатної автомагнітоли Ford Fiesta 2007

Коментувати