Не працює мікрохвильова піч Samsung G2712NR, вона не включається, ремонт печей НВЧ.

Замовлення №: 
80476
✓ Пристрій, виробник, модель: 

НВЧ піч з грилем Самсунг G2712NR наділена механічним типом управління, потужністю мікрохвиль 750 Вт та об'ємом внутрішньої духовки 20 літрів. Модель з 6-ма рівнями потужності, а також функціями «Швидкий розігрів» та «Розморожування за часом».

✓ Заявлена несправність замовником: 

НВЧ піч не працює, вона не включається. Замовник попросив, щоб ремонт печей НВЧ виконали в терміновому порядку, оскільки вона потрібна для щоденного розігріву сніданку та вечері.

✓ Діагностика сервісним центром: 

НВЧ піч з магнетроном OM75S (31) надійшла разом з тарілкою, ролером та муфтою обертання тарілки. Вона в задовільному стані, корпус забруднений, вентиляційні решітки сильно запилені. Пристрій розібрали, що потрібно для проведення діагностики та подальшого ремонту печей НВЧ. Вдалося з'ясувати, що повело пластиковий каркас на якому тримаються мікровимикачі, з ладу вийшов блок комутації, несправна також мережева плата, відповідно ремонт спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю ремонт печей НВЧ полягав у відновленні роботи блоку комутації. На мережевій платі перепаяли деякі деталі. Виконали загальну чистку мікрохвильовки, замінили каркас мікровимикачів блоку комутації, знайти який було вкрай складно (світлина №3). На даний ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Разом з новою деталлю цей ремонт коштував замовнику 440 грн.

✓ Причини несправності: 

В цьому випадку причиною виниклої несправності став збій в роботі блоку комутації та несвоєчасна профілактика з боку користувача. В результаті мікрохвильовка перестала включатися.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

На майбутнє майстер рекомендував користувачеві періодично доглядати за мікрохвильовою пічкою, не допускати скупчення пилу у вентиляційній решітці, після приготування або розігріву страв обов'язково провітрювати! Тільки дотримуючись цих правил, мікрохвильовка пропрацює тривалий час без ремонту!

ремонт мікрохвильовки Samsung G2712NR
ремонт мікрохвильовки Samsung G2712NR
ремонт мікрохвильовки Samsung G2712NR

Коментувати