Не грає музика з дисків після стрибка в дорозі в Land Rover VUX500500, ремонт автомагнітол Ленд Ровер.

Замовлення №: 
90468
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Автомагнітола Ленд Ровер VUX500500 на 6 CD дисків, в установче місце 2DIN, з механічним типом управління та невеликим екраном 1.9 дюймів. Радіо головного пристрою може працювати в діапазонах AM та FM. Дана модель вже досить застаріла, вона призначена для установки в автомобіль Land Rover, сумісна з моделлю автомобіля Discovery.

✓ Заявлена несправність замовником: 

В нашу майстерню надійшла автомагнітола для автомобілів Ленд Ровер, із заявленою несправністю - перестала грати музика з дисків на стрибку в дорозі. Замовнику потрібен терміновий ремонт автомагнітол Ленд Ровер. При первинному огляді з'ясували, що застрягли диски, пристрій не читає диски. Оскільки це перша несправність, раніше ремонт автомагнітол Land Rover ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Попри те, що дана автомагнітола Ленд Ровер використовується досить тривалий час та вже встигла застаріти, у неї хороший зовнішній вигляд. На світлині №1 відмінно видно, що корпус пристрою без видимих механічних пошкоджень, він чистий та акуратний. Після проведеної діагностики точно з'ясували, що ремонт автомагнітол Ленд Ровер необхідний з тієї причини, що заклинений механізм чейнджера, застрягли диски.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В такому випадку ми виконали перебирання та налаштування механізму чейнджера та приводу дисків (див. світлини №3 та 4). Після вищеописаного ремонту автомагнітол Ленд Ровер, несправність вдалося повністю усунути. На цей ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по налаштуванню механізму Чейнджера та приводу дисків коштував клієнту 700 грн.

✓ Причини несправності: 

В даному конкретному випадку автомагнітола Ленд Ровер вийшла з ладу та потрібен був її ремонт у зв'язку з тим, що під час їзди по неякісній дорозі заклинило механізм чейнджера, відповідно диски застрягли та не читали.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту замовнику рекомендовано уникати їзди по дорогах з ямами та вибоїнами. З огляду на той факт, що автомагнітола компанії Ленд Ровер вже досить застаріла, поводитися з нею максимально акуратно та дбайливо, оскільки якщо для подальшого ремонту знадобиться заміна будь-яких комплектуючих, знайти їх буде вкрай складно!

ремонт магнітоли Land Rover VUX500500
ремонт магнітоли Land Rover VUX500500
ремонт магнітоли Land Rover VUX500500
ремонт магнітоли Land Rover VUX500500
ремонт магнітоли Land Rover VUX500500

Коментувати