Не читає диски, не завжди виїжджає лоток в DVD плеєрі Yamaha DVD-S 559, ремонт відеотехніки Ямаха.

Замовлення №: 
90375
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Багатофункціональний DVD плеєр Ямаха DVD-S559, який зібраний в Таїланді, підтримує безліч форматів, включаючи DVD-R/-RW, DVD + R/+ RW, CD, CD-R/RW, Video CD, JPEG, MP3, WMA і інші. Дана відеотехніка наділена безліччю вбудованих комутаційних інтерфейсів, завдяки чому можна легко вибрати найоптимальніший варіант підключення до телевізора.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Відеотехніка надійшла в нашу майстерню із заявленою проблемою - не читає диски, не завжди виїжджає лоток. За словами замовника це перше звернення до фахівців, раніше плеєр ще не відкривався і ремонт відеотехніки Ямаха не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Зовнішній стан DVD плеєра хороший, це видно на світлині №1, що корпус сріблястого кольору чистий і акуратний, подряпин або інших механічних пошкоджень на ньому немає. Після його розбирання з'ясували, що в даній відеотехніці використовуються плата DME025A з мікросхемою MT1389FE, блок живлення DS-1107A з трансформатором 81291294 30Y5ZC6. Однак з ладу вийшов привід DVD, тому ремонт відеотехніки буде спрямований на його відновлення. На світлині № 4 добре видно, скільки пилу та павутиння зібралося всередині.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нами відновлений привід DVD, для чого довелося поміняти двигун приводу і пасик. Виконане його чищення, а також всієї оптики. Після такого ремонту відеотехніки Ямаха її робота перевірена, диски читаються, лоток виїжджає добре.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість ремонту разом з деталями, які замінили, чищенням лазерної головки склала для клієнта 380 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною виникнення несправності відеотехніки від відомого виробника Ямаха, стало не акуратне використання плеєра. По-перше, всередині багато пилу та павутиння, по-друге, швидше за все лотку допомагали засуватися руками, можливо він піддавався іншим механічним впливам.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовнику рекомендовано використовувати DVD програвач дбайливіше, не допускати ніяких механічних впливів, включаючи удари, падіння, поштовхи, вібрації ... Не допомагати руками засуватися лотку! Це допоможе уникнути ремонту надалі.

ремонт DVD плеєра Yamaha DVD-S 559
ремонт DVD плеєра Yamaha DVD-S 559
ремонт DVD плеєра Yamaha DVD-S 559
ремонт DVD плеєра Yamaha DVD-S 559

Коментувати