Наскрізь пробита матриця в телевізорі LG 32LB580U, діагностика для телевізора.

Замовлення №: 
90408
✓ Пристрій, виробник, модель: 

32-дюймовий телевізор ЛГ 32LB580U, зібраний в 2015 році, з функцією Smart TV та вбудованим Wi-Fi. Модель з HD дозволом, Direct LED підсвічуванням та частотою розгортки кадрів 100 Гц. Телевізор укомплектований цифровим (DVB-T2, DVB-C, DVB-S2) тюнером, у нього широкий набір інтерфейсів підключення, включаючи три HDMI, три USB, SCART та ін. Всім арсеналом Smart TV можна керувати за допомогою універсального пульта Magic Remote.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор з розбитою матрицею прислали з м. Старокостянтинів (Хмельницька область), упакованим в квадратну коробку Нової Пошти (див. світлину №4). Замовник попросив, перш ніж виконувати заміну розбитого екрану, щоб була виконана діагностика для телевізора і визначена кінцева сума ремонту. Після цього він вирішить, виконувати заміну чи ні.

✓ Діагностика сервісним центром: 

У нашому сервісному центрі діагностика є обов'язковою умовою. Більш того, при виконанні подальшого ремонту, діагностика виконується безкоштовно. Оглянувши телевізор стало зрозуміло, що він після падіння, і це призвело до незворотних наслідків. Появі на екрані безлічі тріщин передував сильний удар, в середині він пробитий наскрізь, аж видно біле світло від підсвітки (див. світлину №2). У цьому місці два великих продовгастих скола, навколо яких «сітка» з дрібних тріщин. Тут же велика блакитна пляма невизначеної форми. З лівого боку матриця білого кольору, на ній чітко видно різнокольорові стовпчики, з правого боку вона темна і тут також багато пересічних смуг. Уздовж нижньої рамки - ряба смуга. Всі ці "симптоми" вказують на те, що для заміни є всі підстави. Виконана діагностика для телевізора показала, що разом з матрицею потрібно міняти поляризаційний фільтр, який теж постраждав при падінні (пробитий). 

✓ Ремонт сервісним центром: 

Результати діагностики для РК телевізора, включаючи ціну повідомили замовнику, на що він дав свою згоду. Після цього замовили і купили нову панель, а після її отримання демонтували розбиту і встановили нову разом з поляризаційним фільтром. Для досягнення якісного зображення зробили необхідні налаштування, звук теж працює, канали дистанційним пультом перемикаються.

✓ Загальна вартість ремонту: 

У суму ремонту, яка склала 3700 грн., увійшли нова матриця і поляризаційний фільтр, діагностика зроблена безкоштовно.

✓ Причини несправності: 

Падіння телевізора з висоти, коли його зіштовхують з необережності з тумбочки або підвішують на стіні, використовуючи не надійне кріплення - є однією з найпоширеніших причин того, що в результаті розбита матриця. Даний випадок це відмінно підтверджує. Правильно виконана діагностика, для виконання якої використовували спеціальне обладнання, дозволила позитивно вирішити питання.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Відремонтований телевізор, чому в повній мірі сприяла правильно виконана діагностика, відправили замовнику. По телефону йому дали ряд рекомендацій по правильному подальшому використанню телевізора, що звелися до того, що поводитися з тонкою та дуже вразливою матрицею необхідно максимально обережно та дбайливо!

діагностика для телевізора LG 32LB580U
діагностика для телевізора LG 32LB580U
діагностика для телевізора LG 32LB580U
діагностика для телевізора LG 32LB580U

Коментувати