Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Наскрізь пробита матриця в телевізорі LG 32LB580U, діагностика для телевізора.

Закінчення ремонту: 29.06.2019
Замовлення №: 90408
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий телевізор ЛГ 32LB580U, зібраний в 2015 році, з функцією Smart TV та вбудованим Wi-Fi. Модель з HD дозволом, Direct LED підсвічуванням та частотою розгортки кадрів 100 Гц. Телевізор укомплектований цифровим (DVB-T2, DVB-C, DVB-S2) тюнером, у нього широкий набір інтерфейсів підключення, включаючи три HDMI, три USB, SCART та ін. Всім арсеналом Smart TV можна керувати за допомогою універсального пульта Magic Remote.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор з розбитою матрицею прислали з м. Старокостянтинів (Хмельницька область), упакованим в квадратну коробку Нової Пошти (див. світлину №4). Замовник попросив, перш ніж виконувати заміну розбитого екрану, щоб була виконана діагностика для телевізора і визначена кінцева сума ремонту. Після цього він вирішить, виконувати заміну чи ні.

✓ Діагностика сервісним центром

У нашому сервісному центрі діагностика є обов'язковою умовою. Більш того, при виконанні подальшого ремонту, діагностика виконується безкоштовно. Оглянувши телевізор стало зрозуміло, що він після падіння, і це призвело до незворотних наслідків. Появі на екрані безлічі тріщин передував сильний удар, в середині він пробитий наскрізь, аж видно біле світло від підсвітки (див. світлину №2). У цьому місці два великих продовгастих скола, навколо яких «сітка» з дрібних тріщин. Тут же велика блакитна пляма невизначеної форми. З лівого боку матриця білого кольору, на ній чітко видно різнокольорові стовпчики, з правого боку вона темна і тут також багато пересічних смуг. Уздовж нижньої рамки - ряба смуга. Всі ці "симптоми" вказують на те, що для заміни є всі підстави. Виконана діагностика для телевізора показала, що разом з матрицею потрібно міняти поляризаційний фільтр, який теж постраждав при падінні (пробитий). 

✓ Ремонт сервісним центром

Результати діагностики для РК телевізора, включаючи ціну повідомили замовнику, на що він дав свою згоду. Після цього замовили і купили нову панель, а після її отримання демонтували розбиту і встановили нову разом з поляризаційним фільтром. Для досягнення якісного зображення зробили необхідні налаштування, звук теж працює, канали дистанційним пультом перемикаються.

✓ Загальна вартість ремонту

У суму ремонту, яка склала 3700 грн., увійшли нова матриця і поляризаційний фільтр, діагностика зроблена безкоштовно.

✓ Причини несправності

Падіння телевізора з висоти, коли його зіштовхують з необережності з тумбочки або підвішують на стіні, використовуючи не надійне кріплення - є однією з найпоширеніших причин того, що в результаті розбита матриця. Даний випадок це відмінно підтверджує. Правильно виконана діагностика, для виконання якої використовували спеціальне обладнання, дозволила позитивно вирішити питання.

✓ Рекомендації сервісного центру

Відремонтований телевізор, чому в повній мірі сприяла правильно виконана діагностика, відправили замовнику. По телефону йому дали ряд рекомендацій по правильному подальшому використанню телевізора, що звелися до того, що поводитися з тонкою та дуже вразливою матрицею необхідно максимально обережно та дбайливо!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.