Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

На зображенні синій фон в Samsung UE32H5020, ремонт із заміною планок підсвітки телевізора.

Закінчення ремонту: 31.03.2020
Замовлення №: 00093
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий телевізор Самсунг UE32H5020 з LED підсвіткою, зразка 2014 року. Модель поєднує функціонал звичайного телевізора з можливістю приймання цифрового та аналогового сигналу, а також мультимедійного плеєра, здатного відтворювати відео, музику або графічні файли безпосередньо з підключеного USB-накопичувача або жорсткого диска. Додаткові характеристики цього телевізора: підтримка режиму Natural Mode (природна передача кольору), наявність режимів «Кіно», «Футбол», «Ігри», «Digital Clean View», автоматичне вимкнення, таймер увімкнення/вимкнення та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас у майстерню надійшов телевізор із досить серйозною несправністю. А саме, на зображенні з'явився синій фон замість білого та зображення дуже затемнене. Такі факти вказують на те, що найшвидше проблема з підсвіткою. Однак, чи потрібен ремонт із заміною планок підсвітки телевізора можна буде судити лише після проведеної діагностики. На прийманні замовник повідомив, що телевізор протягом 6 років дуже інтенсивно експлуатується, практично з ранку до вечора, але зламався вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли в сервісному центрі увімкнули телевізор, то побачили, що екран дуже затемнений, зображення практично не видно. Замість білого фону на зображенні фон яскраво-синього кольору (добре видно на першій світлині). Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що його підсвітка налічує 4 планки, на кожній з яких по 7 світлодіодів. На світлинах №2 та 3 добре видно, що у включеному стані світяться лише 3 світлодіоди, всі інші згоріли, кут засвічений синім кольором. Тому телемайстер зробив висновок, що необхідний ремонт із заміною планок підсвітки телевізора, причому всіх чотирьох. Про ситуацію, що склалася, повідомили замовнику, який дав свою згоду на виконання ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту із заміною планок підсвітки телевізора в першу чергу необхідно було замовити та купити нові деталі. Після їх отримання виконано заміну планок підсвітки D4GE-320DC1-R1(-R2) BN96-30442A у кількості 4 штук (видно на світлині №4). Це дозволило результативно вирішити проблему, оскільки тепер телевізор повністю у справному стані, зображення з'явилося, воно відмінної якості, підсвітка рівномірна по всьому екрану, про що свідчить остання світлина. Після вищеописаного ремонту із заміною нових планок підсвітки телевізора телемайстр виставив оптимальні налаштування параметрів зображення, а саме, яскравості, контрастності, насиченості кольору. На цей ремонт + нові планки підсвітки видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт телевізора із заміни нових планок підсвітки в кількості 4 штук + налаштування замовник заплатив 2000 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку така складна несправність пов'язана з тим, що в телевізорі з ладу одночасно вийшли всі 4 планки підсвітки, на яких згоріли практично всі світлодіоди. Це призвело до того, що зображення на екрані було затемнене та його практично не було видно, а замість білого фону з'явився синій.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після складного та досить дорогого ремонту, що полягає в заміні всіх планок підсвітки, замовнику рекомендовано переглядати телевізор з тими налаштуваннями, які зроблені в сервісному центрі. Особливо це стосується яскравості, яку трохи зменшили. Також, з огляду на те, що цей телевізор вже не новий (працює 6 років) та вже ремонтувався, намагатися не експлуатувати його протягом усього дня, а періодично вимикати.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.