Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Механічно пошкоджений екран у телевізорі Xiaomi Mi TV 4S 43 (L43M5-5ARU), заміна екрана телевізора Xiaomi.

Закінчення ремонту: 15.08.2020
Замовлення №: 00480
✓ Пристрій, виробник, модель

Бюджетний «розумний» 4К телевізор Сяомі Mi TV 4S 43 (L43M5-5ARU) (Xiaomi), зібраний у Китаї у 2019 році, працює під керуванням операційної системи Android 9.0 Pie. Модель наділена 43-дюймовим LCD екраном з LED підсвіткою, високою роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та підтримкою HDR. Цей Smart TV телевізор з демократичною вартістю має у своєму арсеналі бездротовий модуль Wi-Fi, а також широкий спектр портів та роз'ємів, включаючи 3 HDMI, 2 USB, компонентний та композитний входи, цифровий ауді. До особливостей моделі можна віднести можливість керування голосом та жестами, а також керування зі смартфона. Як штатну акустику в телевізорі залучено два 10-ватних стереодинаміки з підтримкою технології об'ємного звучання Dolby Audio.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор із дуже сильно пошкодженою матрицею надійшов до нашої сервісної майстерні із міста Дніпро. Як повідомив сам замовник, виконати у рідному місті такий ремонт, як заміна екрану телевізора Xiaomi, виявилося досить складно. Від нього також дізналися, що телевізор є практично новим, він експлуатується не повний рік. Несправність сталася через витівку дітей, які під час гри перекидалися якимись іграшками, одна з яких потрапила по екрану. Зображення відразу ж пропало, а замість нього на матриці з'явилися різні механічні дефекти. Відразу стало зрозуміло, що телевізор повністю вийшов з ладу, тому без заміни екрана телевізора Xiaomi обійтися не вдасться. Замовнику вкрай важливо, щоб було виконано ремонт, оскільки в цій моделі відмінно поєднується ціна з хорошими технічними характеристиками та функціоналом.

✓ Діагностика сервісним центром

Ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам у заміні екрана телевізора Xiaomi, незалежно від того, в якому регіоні України вони проживають, тому прийняли його в роботу. При початковому огляді з'ясували, що удар припав трохи вище за правий нижній кут. Тут утворилася маленька дірочка, від якої в різні боки розійшлися кілька коротких та кілька довгих тріщин, одна з яких уздовж усієї нижньої рамки. Між тріщинами багато білих стовпців, а біля нижньої рамки біла довгаста пляма. Від середини до правої бічної рамки на екрані багато вертикальних різнокольорових ліній. Під тріщиною проглядається пляма, що складається з горизонтальних смуг. З лівого боку три кольорові вертикальні смуги. Усі дефекти, що з'явилися, можна розглянути на перших трьох світлинах. Очевидно, що з такою несправністю можлива лише заміна екрану телевізора Xiaomi. У ході діагностики з'ясували, що при ударі з ладу вийшла лише матриця, решта компонентів повністю в робочому стані.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб виконати такий складний ремонт, як заміна екрана телевізора Xiaomi, потрібна нова ідентична матриця, потрібної діагоналі, яка за технічними характеристиками повністю відповідає тій, що розбита. Нам вдалося замовити та купити для цього телевізора потрібний 43-дюймовий екран. Після отримання спеціалісти, які виконали вже не один такий ремонт, демонтували розбиту матрицю та на її місце встановили нову. Після заміни екрана у телевізорі Xiaomi виконано всі необхідні налаштування зображення. На останній світлині добре видно, що зображення хорошої якості, всі функції збережені. На цей ремонт та нову деталь замовнику видано гарантію. Відремонтований телевізор відправлено адресату до міста Дніпро.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт із заміни нового екрану обійшовся замовнику 5700 грн. До цієї ціни входить нова матриця, яку купили.

✓ Причини несправності

Такі випадки, коли під час гри діти пошкоджують тонкий екран, якими наділені сучасні телевізори, та Xiaomi не виняток, належать до найпоширеніших причин виникнення такої несправності. Як наслідок, на екрані з'являються різного роду дефекти (у цьому випадку тріщини, плями, різнокольорові смуги). Конструктивною особливістю таких екранів є те, що усунути тріщину, скол або дірку технологічно неможливо, тому єдиним виходом є ремонт з заміни. Цей випадок є відмінним підтвердженням цього.

✓ Рекомендації сервісного центру

Цього разу ми змогли замовити та купити нову деталь для заміни екрана у телевізорі Xiaomi, яка виявилася розбитою через витівку дітей (перекидалися іграшками та пошкодили його). Після правильно виконаного ремонту рекомендація може бути лише одна – берегти нову матрицю від будь-яких механічних впливів. Замовнику необхідно роз'яснити дітям, що такий ремонт коштує досить дорого, а головне він ускладнений тим, що виконується в іншому місті.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.