Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Механічно пошкоджено матрицю телевізора Sony KD-55XG8096, на ній тріщини, чи можна замінити матрицю на телевізорі.

Закінчення ремонту: 28.05.2020
Замовлення №: 00276
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Соні KD55XG8096BR, зібраний у грудні 2019 року (Малайзія) наділений великою 55-дюймовою матрицею з 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Модель із наявністю функції Smart TV (Операційна система Android) та бездротового модуля WI-Fi. У цьому телевізорі використовується потужний процесор зображення 4K X-Reality Pro, з підтримкою широкого спектра форматів. Ще однією незаперечною перевагою моделі є представлений набір портів та роз'ємів, куди входять 4 HDMI, 3 USB, CI (PCMCIA) слот, цифровий аудіовихід, аудіовхід для навушників, LAN, 2 антенних входів. Цей телевізор має аудіосистему, що складається з двох динаміків по 10 Вт кожен + технологією Bass Reflex Speaker, завдяки чому досягається висока якість звучання.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашого сервісного центру, оскільки хотів дізнатися, чи можна замінити матрицю на телевізорі, яка розбита. Від нього довідалися, що на екрані з'явилися механічні пошкодження після того, як діти щось між собою не поділили та почали кидати один в одного різні предмети. Після влучення в екран зображення відразу зникло, тільки в правому нижньому кутку залишалася світитися частина заставки, також з'явилися тріщини. Оскільки цей телевізор практично новий (придбаний менш як рік тому) та замовника в ньому все влаштовує, включаючи якість зображення та звуку, наявність функцій, а головне, країна в якій він зібраний, для нього важливо, щоб було виконано заміну матриці.

✓ Діагностика сервісним центром

Оскільки у нас великий досвід роботи з ремонтів телевізійної техніки, то на запитання – чи можна замінити матрицю на телевізорі, у нас однозначна відповідь – можна! Цей випадок не виняток, попри те, що заміні підлягає панель великої діагоналі (55-дюймів). Удар припав біля лівої бічної рамки (посередині), у цьому місці утворилася дірка, від якої в різні боки тріщини, дві з яких досить довгі. Між тріщинами кольорові смуги та стовпці. Тут же кілька крапок, що світяться. Права сторона матриці постраждала менше. У нижньому та у верхньому кутах залишилася світитися частина заставки "Немає сигналу. Будь ласка, перевірте підключення антени" та час. Між ними ледве видно кілька горизонтальних різнокольорових смуг. Дефекти, що з'явилися на екрані, можна розглянути на перших трьох світлинах. Оскільки матриця зіпсована та повністю не придатна до експлуатації, потрібна її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Для заміни знадобилася нова матриця, яку довелося замовляти та купувати. Це було зробити нелегко, з урахуванням великої діагоналі. Після її отримання було демонтовано розбиту деталь та встановлено нову з наступними налаштуваннями зображення. В результаті після такого ремонту, який належить до категорії складних, цей телевізор повністю в робочому стані, зображення на екрані відмінної якості, всі функції працюють (див. світлину №5). Цей ремонт є гарною відповіддю на запитання – чи можна замінити матрицю на РК телевізорі, причому такої великої діагоналі. На цей ремонт та нову деталь замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з демонтажу та встановлення нової матриці (з урахуванням її вартості) коштував замовнику 13700 грн.

✓ Причини несправності

Причина, через яку цей сучасний телевізор з великою діагоналлю екрана повністю вийшов з ладу, досить банальна. В екран потрапили якимось предметом, а з урахуванням того, що він є дуже тонким, відповідно тендітним, на ньому з'явилися механічні пошкодження. Це призвело до того, що зображення повністю зникло та перегляд став неможливим.

✓ Рекомендації сервісного центру

На цей раз працездатність телевізора вдалося повністю відновити. При цьому чи можна буде замінити ще раз матрицю на телевізорі, якщо виникне подібна ситуація, залишається під питанням. Виходячи з цього, рекомендовано поводитися з новим екраном максимально акуратно! Не допускати жодних механічних впливів на нову матрицю!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.