Ледь видно зображення в телевізорі Samsung UE32ES6717, ремонт бічної підсвітки телевізора Samsung.

Замовлення №: 
90684
✓ Пристрій, виробник, модель: 

32" РК телевізор Самсунг UE32ES6717 (Samsung), зібраний у 2012 році, наділений бічною LED підсвіткою, функціями 3D та Smart TV, тому є не просто телевізором, а центром мультимедійних розваг. До телевізора є можливість підключати різні зовнішні носії, завдяки роз'єму HDMI користувач зможе під'єднати персональний комп'ютер, ноутбук або відео програвач.У телевізорі два вбудовані динаміки, загальною потужністю 20 Вт. Для покращення об'ємного звучання використовуються технології Dolby Digital Plus, Dolby Pulse та SRS TheaterSound HD.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор, що поступив у нашу майстерню, із заявленою несправністю - на екрані ледве проглядається зображення, силуети видно. Як показує багаторічний досвід роботи, це вказує на те, що можливо знадобиться ремонт бічної підсвітки телевізора Samsung, про що остаточно можна буде судити після проведеної діагностики. На прийманні замовник розповів, що телевізор протягом 8 років з моменту придбання експлуатується практично лише ввечері, коли всі приходять із роботи, але до цього жодних проблем не виникало, тому його ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після розбирання телевізора з'ясували, що в цій моделі використовується матриця LTJ320HW06-L, а також бічна EDGE LED підсвітка, тобто коли одна або кілька планок розташовані з боків або в нижній частині екрана. В цьому випадку вона розташована з боків, що чітко видно на світлинах № 3 та 4. Діагностика показала, що з ладу вийшов ліхтар матриці, а ремонт бічної підсвітки телевізора Samsung може полягати виключно в її заміні.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Відновлено роботу ліхтаря матриці. Ми замовили та купили нову бічну підсвітку SLED 2012SVS32 7032NNB 44 2D (матриця LTJ320HW06-L) та після її отримання виконали заміну (на світлині №4 підсвітка після заміни). Після такого ремонту бічної підсвітки телевізора Samsung зображення на екрані чудової якості, про що свідчить перша світлина. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість ремонту із заміни в телевізорі нового бічної LED підсвітки склала 1800 грн.

✓ Причини несправності: 

В цьому випадку на екрані телевізора ледве було видно зображення через те, що з ладу вийшов ліхтар матриці та бічна підсвітка, яка підлягала заміні. У телевізорів з такою підсвіткою, і Samsung не виняток, тонкіша конструкція. Мінусом цієї технології є невеликі затемнення по кутах панелі. Оскільки телевізор експлуатується досить тривалий час та на максимальній яскравості, це могло стати причиною виникнення такої несправності.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту ліхтаря матриці та заміни нових планок бокової підсвітки цей телевізор повністю в робочому стані, тому зможе порадувати якісною роботою ще тривалий час. Перегляд улюблених телепередач на трохи зниженому рівні яскравості жодним чином не вплине на якість зображення, однак допоможе підсвітці пропрацювати довше. Про це повідомлено замовника.

ремонт бічної підсвітки телевізора Samsung UE32ES6717
ремонт бічної підсвітки телевізора Samsung UE32ES6717
ремонт бічної підсвітки телевізора Samsung UE32ES6717
ремонт бічної підсвітки телевізора Samsung UE32ES6717
ремонт бічної підсвітки телевізора Samsung UE32ES6717

Коментувати