Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Гудить при роботі, запах гару в пилососі Samsung VC-C4472 (SC4472), заміна мотора пилососа Samsung.

Закінчення ремонту: 21.10.2019
Замовлення №: 90636
✓ Пристрій, виробник, модель

Контейнерний пилосос для сухого прибирання без мішка з циклонним фільтром Самсунг VC-C4472 (SC4472) (Samsung), наділений споживаною потужністю 2000 Вт, потужністю всмоктування 370 Вт та об'ємом пилозбірника 1.3 літра. До особливостей моделі можна віднести наявність фільтра тонкого очищення, індикатора заповнення пилозбірника та автоматичного змотування шнура.

✓ Заявлена несправність замовником

Пилосос поступив до сервісного центру із заявленою несправністю - гуде при роботі, з'явився запах гару. Зі слів замовника проблема проявилася після того, як пилосос використовували для прибирання будівельного сміття, в даному випадку, цементу. З такими «симптомами» імовірно буде потрібною заміна мотора пилососа Samsung, що має бути підтверджено діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що загалом стан цього пилососа від відомого виробника Samsung непоганий, але немає фільтрів та контейнера, тільки фільтр HEPA. При цьому після того, як його розібрали стало зрозуміло, що всередині він настільки сильно запилений, що на платі управління PCB: DJ41-00560A через шар цементного пилу неможливо розглянути маркування (добре видно на світлині №3). На моторі та інших складових також багато пилу (світлтна №4). Виконана діагностика показала, що заміна мотора пилососа Samsung неминуча, оскільки він через цемент згорів, також практично повністю вийшов з ладу HEPA фільтр.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили новий мотор VCM-M10GU та після його отримання виконали заміну (див. світлину №5). Також виконано загальне чищення пилососа, всіх його складових від накопиченого цементного пилу. Після заміни мотора пилососа Samsung він повністю у робочому стані. На даний ремонт + новий мотор замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни нового мотора в пилососі Samsung, а також його чищення від пилу обійшлося клієнту 1000 грн.

✓ Причини несправності

Така несправність, коли в пилососах потрібна заміна мотора і моделі Samsung не є винятком, досить поширена. Вона виникає, як правило, з вини самих користувачів через неправильну експлуатацію, наприклад, перевантаження. У цьому випадку мотор вийшов з ладу, тому що пилососом прибирали цементний пил під час проведення ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі замовнику рекомендовано використовувати пилосос за призначенням, цемент та будівельне сміття більше не прибирати. Якщо він зламається ще раз, не факт, що наступний ремонт може бути рентабельним!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.