Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Гудить при роботі, запах гару в пилососі Samsung VC-5916 VN3, послуги з ремонту пилососів.

Закінчення ремонту: 30.10.2019
Замовлення №: 90668
✓ Пристрій, виробник, модель

Звичайний пилосос для сухого прибирання Samsung VC-5916 VN3 має споживану потужність 1600 Вт та потужність всмоктування 400 Вт. У ньому використовується мішок (пилозбірник), місткістю 2.40 літра з фільтром тонкого очищення. До особливостей пилососа можна віднести наявність індикатора заповнення пилозбірника, автозмотування шнура, а також великий радіус дії 8,5 метра. У комплекті до пилососу передбачені такі насадки, як щітка для підлоги/килимових покриттів, щілинна та насадка для корпусних меблів.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди надаємо послуги з ремонту пилососів, ця модель прийнята у роботу. Цей пилосос доставлений в сервісний центр разом з пилозбірником (мішком) через те, що під час роботи дуже гуде, також з'явився запах гару. Зі слів замовника, послуга з ремонту пилососів стала необхідною після того, як ним під час проведення ремонту в квартирі прибирали будівельне сміття та цементний пил. До цього пилосос працював добре, тому ремонт потрібний вперше. За припущенням замовника через цемент міг згоріти двигун, тому якщо під час діагностики це підтвердиться, він згоден на заміну.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж надавати послуги з ремонту пилососів у нас завжди проводиться діагностика, за допомогою якої можна точно визначити несправність. Пилосос надійшов у задовільному стані, у нього неакуратний, у деяких місцях потертий та в подряпинах корпус (див. світлину №1). Після того, як його розібрали, що необхідно для проведення діагностики та подальших послуг з ремонту пилососів, з'ясувалося, що всередині він досить запилений, особливо плата управління VC-5900 MAIN (видно на світлині №2). Як виявилося, через цементний пил згорів двигун VCM-K40HU, який ремонту не підлягає, тому потрібна його заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку послуги з ремонту пилососів полягали в наступному: ми замовили та купили новий двигун VCM-K40HU (див. світлини №3 та 4) та після його отримання виконали результативну заміну. На останній світлині добре видно, що пилосос вже після ремонту з новим двигуном. Також зроблено загальне його чищення від накопиченого цементного пилу. На новий двигун та послугу з ремонту пилососів замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Послуги з ремонту пилососів, що полягали у заміні нового двигуна та загальному чищенню, в даному випадку вилилися у суму 950 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною виходу з ладу пилососа є неправильна його експлуатація з боку користувача. Дана модель призначена для виконання звичайного прибирання в квартирі, однак в жодному разі не для збирання цементу або будівельного сміття під час ремонту. Саме з цієї причини з ладу вийшов двигун, який через навантаження згорів та не підлягав ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після якісно наданих послуг цей пилосос повністю в робочому стані, що було перевірено безпосередньо в сервісному центрі. Замовнику повідомлено про те, щоб надалі використовувати пристрій виключно за призначенням, цемент та будівельне сміття більше не прибирати. Якщо цих правил не дотримуватись, не факт, що наступний ремонт виявиться рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.