Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Двоїться та нестабільна картинка, вертикальні смуги на екрані телевізора Samsung UE55ES6307, ремонт дефекту на екрані телевізора.

Закінчення ремонту: 03.08.2020
Замовлення №: 00402
✓ Пристрій, виробник, модель

55-дюймовий РК LED телевізор Самсунг E55ES6307U (зібраний у 2012 році), наділений безліччю корисних та популярних функцій. Це – 3D, підтримка Smart TV, наявність бездротового модуля Wi-Fi. Телевізор з частотою оновлення (native) 200 Гц та роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. У ньому використовується процесор 3D зображення HyperReal Engine. Ця модель з широким спектром портів та роз'ємів, включаючи 3 USB, 3 HDMI, CI (PCMCIA) слот, роз'єм для навушників, LAN (RJ-45), компонентний вхід (Y/Pb/Pr), композитний вхід, цифровий аудіовихід (оптичний) ), SCART, аудіовхід 3.5 мм, антенний вхід (супутникове ТБ), антенний вхід (ефірне/кабельне ТБ). Завдяки вбудованій аудіосистемі з двох динаміків по 10 Вт кожен у поєднанні з технологіями Dolby Digital Plus, Dolby Pulse та SRS TheaterSound HD гарантується висока якість звучання – гучна та об'ємна.

✓ Заявлена несправність замовником

У нашу сервісну майстерню надійшов телевізор із досить складною несправністю - на екрані двоїться та нестабільна картинка, з'явилися вертикальні смуги. Замовнику необхідно, щоб був здійснений ремонт дефекту на екрані телевізора, оскільки з такою несправністю його перегляд став неможливим. Від нього дізналися, що телевізор вже досить тривалий час в експлуатації (близько 8 років), при цьому з ладу вийшов уперше, відповідно його ще не розкривали, всі пломби, поставлені на підприємстві на місці. Коли телевізор увімкнули в сервісному центрі відразу стало зрозуміло, що зображення на екрані тремтить та двоїться. Оскільки ми маємо великий досвід у виконанні подібних ремонтів, цей телевізор прийняли в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах добре видно, як сильно проявляється дефект. Посередині з'явилося безліч вертикальних смуг у синіх тонах, що більше схоже на одну суцільну пляму. Написи на екрані повторюються по 5-6 разів (див. світлину №2). Щоб ремонт дефекту на екрані телевізора був усунений з максимально позитивним результатом, насамперед необхідно точно визначити причину, через яку він виник. Для цього завжди виконується діагностика, тому телевізор повністю розібрали. У ході її виконання точно встановлено, що несправність належить до розряду складних, оскільки проблема в матриці, точніше в планках матриці, через що і виникає такий дефект тремтіння та двоїння картинки.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб відновити працездатність планок матриці, на них довелося перепаяти деякі несправні елементи, які на них напаяні. Для такого складного ремонту дефекту на екрані телевізора використовували спеціальне ремонтне обладнання. Після вищеописаного ремонту, який виявився максимально ефективним, заявлену несправність повністю усунуто, зображення на екрані без будь-яких дефектів, що підтверджує світлина №4. На п'ятій світлині видно, що перш ніж віддавати замовнику повністю відремонтований телевізор, телемайстер перевірив налаштування зображення, виставивши їх оптимальні значення (підсвітку на рівень 12, контраст 100, яскравість та чіткість 45, колір 52, тон на середній рівень). Цей ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт матриці із заміною на планках різних несправних елементів замовнику довелося сплатити 2000 грн.

✓ Причини несправності

Як показує багаторічна практика з виконання подібних ремонтів, така несправність, коли на екрані сучасного телевізора починають з'являтися різні дефекти (у цьому випадку тремтіло та двоїлося зображення, з'явилися вертикальні смуги), може бути викликана різними причинами. У цьому випадку така складна несправність викликана тим, що з ладу вийшли планки матриці. Завдяки досвіду телемайстрів та наявності сучасного обладнання, компоненти, що вийшли з ладу, вдалося відновити на компонентному рівні, відповідно не знадобилася їх заміна, що позитивно позначилося на кінцевій вартості цього складного ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забрати відремонтований телевізор, йому повідомили, що ремонт усунення дефектів на екрані телевізора був досить складним, але результативним, оскільки тепер зображення відмінної якості. Враховуючи той факт, що телевізор експлуатується протягом досить тривалого часу (близько 8 років) та вже після складного ремонту, поводитися з ним потрібно правильно, наприклад, вимикати, якщо його ніхто не дивиться. Рекомендовано не змінювати параметри зображення, виконані в сервісному центрі!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.