Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Дві вертикальні смуги на екрані в Samsung UE49KU6400, необхідність ремонту матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 15.01.2020
Замовлення №: 90695
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Самсунг UE49KU6400 з 49-дюймовою матрицею, 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Модель угорської збірки з частотою розгортки на рівні 1500 Гц, що гарантує чітку картинку навіть у динамічних сценах. Щоб відтворювати контент із зовнішніх накопичувачів, користувач може скористатися двома USB портами, а щоб підключати цифрові пристрої - 3 роз'ємами HDMI. Як ОС використовується фірмовий Smart TV з урахуванням OS Tizen. За якісне відтворення об'ємного звуку відповідають два динаміки по 10 Вт кожен з технологією Dolby Digital Plus.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов до нашого сервісного центру з міста Харків в оригінальному упакуванні, куди були також вкладені шнур та пульт дистанційного керування. Імовірно виникла необхідність ремонту матриці телевізора, оскільки на ній з'явилися дві вертикальні смуги посередині та лівіше до кута. Телефоном замовник повідомив, що в його рідному місті намагалися розв'язувати проблему, але нічого не вийшло.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули безпосередньо в сервісному центрі, стало зрозуміло, що необхідність ремонту матриці телевізора повністю підтверджується, оскільки на це вказують усі «симптоми». На екрані з'явилися дві вертикальні смуги, та, що посередині тонша, а та, що вздовж лівої рамки товща, візуально вона ніби складається з двох кольорів - чорного та сірого. Мало того, праворуч на матриці засвіт. Всі ці дефекти виразно помітні на перших трьох світлинах. Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовується матриця BN68-06708G-00, а в ході виконаної діагностики встановили, що виникла потреба в її ремонті. Мало того, ремонт може полягати виключно у заміні елементів матриці, які не підлягають відновленню.

✓ Ремонт сервісним центром

Після узгодження телефоном всіх нюансів із замовником, ми замовили та придбали нові драйвери матриці, в яких виникла потреба. Після їх отримання виконали ремонт із їхньої заміни, що в кінцевому результаті дозволило розв'язувати проблему. Однак на світлинах №4 та 5 видно, що засвіт праворуч внизу залишився (потрібна заміна світловода), в іншому зображення на екрані відмінної якості. З усього видно, що для необхідності ремонту матриці телевізора, на який видано гарантію, були всі підстави.

✓ Загальна вартість ремонту

Замовник заплатив за ремонт 4200 грн. з урахуванням усіх елементів матриці, які довелося замінити.

✓ Причини несправності

Як показує багаторічний досвід, до виникнення такої несправності схильні телевізори будь-яких виробників. Матриця в сучасному телевізорі є однією з найважливіших його деталей, вона вразлива до різних впливів, тому необхідність її ремонту виникає досить часто. Поява на ній різного роду дефектів, включаючи вертикальні смуги, які заважають перегляду, може бути викликана людським фактором, через проблеми з драйверами, постійного перевищення споживаної потужності. У будь-якому випадку знадобиться складний та дорогий ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, щоб позбутися засвіту справа внизу, буде потрібно ще один ремонт із заміни світловода, що він зможе зробити у своєму рідному місті. При цьому особливої незручності під час перегляду телевізора такий засвіт не несе.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.