Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Дуже сильно розбитий екран, на якому глибокі тріщини в телевізорі Samsung UE49MU6402U, професійна заміна матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 10.07.2020
Замовлення №: 00074
✓ Пристрій, виробник, модель

Сучасний РК телевізор Самсунг UE49MU6402, зібраний в Угорщині, відрізняється не тільки широкими комунікаційними можливостями, але й розширеною функціональністю. Ця модель з 49-дюймовою LCD матрицею з LED підсвіткою, високою роздільною здатністю 4К 3840x2160 пікселів та апаратною підтримкою HDR технології. Перегляд телевізійного ефіру може виконуватися за допомогою цифрового та аналогового тюнерів, які підтримують всі актуальні стандарти мовлення. Телевізор з функцією Smart TV (OS Tizen), бездротовим модулем Wi-Fi, а також наявністю широкого асортименту портів та роз'ємів, таких як 3 HDMI, 2 USB 2.0, компонентний вхід, композитний вхід. Модель сумісна із настінними кронштейнами стандарту VESA 300х300 мм.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі дуже сильно розбито 49-дюймову матрицю, вона вся в механічних пошкодженнях, зображення немає, тому замовнику потрібна професійна заміна матриці телевізора. Від нього довідалися, що телевізор придбаний приблизно 3 роки тому, у нього чудова роздільна здатність та в наявності всі необхідні функції. Саме тому він не схильний до придбання нового телевізора, а хоче відремонтувати цей телевізор. Він також розповів, що телевізор використовувався не дуже високо у вітальні на стіні. Щоб перемикнути канал, діти забирали один в одного пульт дистанційного керування, яким по необережності й потрапили в екран. Зображення відразу ж зникло, при цьому з'явилося багато різних вад. Телевізор відразу вимкнули та звернулися за професійною допомогою.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах видно, як сильно розбита матриця в цьому сучасному телевізорі. По всьому екрану довгі та глибокі тріщини чорного кольору. На лівій частині екрана широка темна смуга, на якій чітко видно вертикальні та горизонтальні смуги різних кольорів. По обидва боки напівкруглі світлі плями. Ще світліше нижній лівий кут та смуга вздовж лівої бічної рамки, тут також проглядаються тонкі лінії. Не менше пошкоджень на правій частині матриці. Правіше за логотип широка смуга, що складається з різної ширини та кольору ліній. Ще правіше також тріщини та численні смуги. Замовник запевнений у тому, що нами буде проведено професійну заміну матриці телевізора, яка є єдиним виходом у ситуації, що склалася.

✓ Ремонт сервісним центром

Перше, що необхідно було зробити – замовити та купити нову, ідентичну 49-дюймову матрицю для заміни. Після її отримання фахівці зняли задню кришку, викрутивши для цього всі шурупи, від'єднали шлейфи матриці та потім демонтували розбиту деталь. Після професійної заміни матриці телевізора він зібраний у зворотному порядку. На останній світлині видно, що після результативного ремонту зображення відмінної якості (виконані всі необхідні налаштування), всі функції збережені. На нову матрицю та ремонт із її заміни видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За нову матрицю та професійний ремонт із її заміни замовник заплатив 6400 грн.

✓ Причини несправності

Як показує практика, розбити або пошкодити тонке скло екрана можна, не докладаючи особливих зусиль. Один незграбний рух, сильне натискання, удар, перекіс або падіння телевізора можуть стати причиною виходу його з ладу. В цьому випадку в екран потрапили досить великим та важким предметом (пультом дистанційного керування), що в результаті призвело до таких серйозних наслідків, як заміна матриці. Такий ремонт є кропітким та тонким процесом, виконати який під силу лише досвідченим професіоналам.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник запевнений у тому, що після правильно проведеного професійного ремонту цей практично новий телевізор зможе працювати довго та якісно протягом багатьох років. Але це за умови, якщо поводитися з ним будуть правильно та акуратно. Рекомендовано уникати будь-яких контактів із новою матрицею, берегти її від механічних впливів!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.