Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Дірка, тріщини та інші дефекти на екрані телевізора LG 43UK6750PLD, діагностика ЛЕД телевізора.

Закінчення ремонту: 18.02.2020
Замовлення №: 00086
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор ЛДЖІ 43UK6750 з ЛЕД підсвіткою та 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, зібраний у березні 2019 року, наділений широкими комунікаційними можливостями. Модель із підтримкою технології штучного інтелекту LG ThinQ, функції LG Smart TV під керуванням WebOS 4.0, а також вбудованим модулем Wi-Fi. Цей телевізор з кутами огляду 178 градусів, можливістю керування голосом та жестами. Він наділений 4 роз'ємами HDMI, 2 USB 2.0, цифровим аудіо портом, а також компонентним та композитним входами. У комплекті до телевізора передбачено багатофункціональний пульт дистанційного керування (Magic Motion).

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, що надійшов у сервісний центр дуже сильно пошкоджена матриця, на ній в результаті удару з'явилися множинні механічні пошкодження, через які він не придатний до використання. Від замовника дізналися, що телевізор практично новий, він придбаний менш як рік тому та його повністю влаштовують усі характеристики. Візуальна діагностика ЛЕД телевізора вказує на те, що виправити ситуацію зможе лише заміна нової матриці. Замовник згоден на її виконання за однієї умови - треба обов'язково встигнути виконати ремонт до 20 лютого, саме тому він привіз телевізор на діагностику, щоб одразу визначитися, чи є така версія матриці, щоб встигнути її поміняти у вказаний термін.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри множинні дефекти при включенні телевізора з правого боку на екрані залишилася частина зображення. Удар по екрану припав біля лівої бічної рамки, у цьому місці утворилася дірка, від якої тріщини різної довжини, деякі досить довгі. Між тріщинами безліч вертикальних кольорових смуг та стовпців. Крім того, по всьому екрану багато горизонтальних смуг, що в деяких місцях ледь проглядаються. У верхній частині утворилася прямокутна пляма, яка в лівому верхньому кутку світліша та на якій також багато смуг, що перетинаються. Посередині залишилася світитись частина заставки. Усі ці ушкодження чітко видно на світлині №1. Після того, як телевізор розібрали (див. світлину №2) з'ясували, що в цій моделі використовується матриця AC430DQG-8LFP1_RA (EAJ646704..), блок живлення E247691 PCB:EAX67865101(1.6), шлейф EAD64666104. Виконана діагностика ЛЕД телевізора показала, що з ладу вийшла тільки матриця, решта складових повністю в справному стані. Замовнику повідомили про те, що ми зможемо виконати ремонт із заміни матриці у зазначені терміни, а також ознайомили з іншими результатами проведеної діагностики ЛЕД телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки добре налагодженим зв'язкам з постачальниками нам вдалося замовити та купити нову матрицю для цього ЛЕД телевізора, але трохи іншої версії (EAJ64408701), яка повністю підійшла за всіма параметрами та технічними характеристиками (див. світлини №3 та 4). Після результативного демонтажу розбитого екрана та встановлення нового, виконані всі налаштування зображення, яке, як можна судити з останньої світлини, відмінної якості. Усі ремонтні роботи встигли виконати у заявлені терміни (на два дні раніше). На нову деталь + ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Нова матриця, робота з її встановлення та налаштування коштували замовнику 7500 грн, діагностика ЛЕД телевізора була безкоштовною.

✓ Причини несправності

Причина такої несправності, коли в сучасному ЛЕД телевізорі не обійтися без дорогої заміни матриці, очевидна - це неакуратне поводження з боку користувачів. Один необережний рух може назавжди вивести її з ладу, не кажучи вже про сильний удар, як у цьому випадку, внаслідок чого на екрані утворилася дірка. Незалежно від «якості та кількості» пошкоджень, у будь-якому випадку буде потрібно складний та дорогий ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що після проведеної діагностики та результативного ремонту, цей ще практично новий ЛЕД телевізор зможе пропрацювати тривалий час, якщо надалі з ним правильно та акуратно поводитися. Уникати будь-яких контактів із новою матрицею!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.