Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Дірка, тріщини, різноколірні смуги на екрані телевізора Sony KD-43XG7096, ціна заміни екрану телевізора Соні.

Закінчення ремонту: 15.07.2020
Замовлення №: 00301
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор Соні KD43XG7096BR, зібраний у Малайзії у липні 2019 року, відрізняється високою продуктивністю та функціональністю. Він має 43-дюймовий LCD екран з LED підсвіткою, широкими кутами огляду 178 градусів, підтримкою HDR та 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Телевізор із функцією Smart TV (Операційна Система Linux), наявністю інтерфейсів Ethernet, Wi-Fi, DLNA, WiDi, Miracast, AirPlay, а також можливістю приймання мовного сигналу відповідно до стандартів DVB-T2, DVB-C, DVB-S2. У телевізора 3 роз'єми HDMI, 3 USB 2.0, композитний вхід, вихід на навушники та інші. Висока якість звучання досягається завдяки двом вбудованим динамікам по 10 Ватт кожен та технології об'ємного звучання Dolby Digital Puls.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей практично новий телевізор (придбаний рік тому) надійшов із розбитою матрицею, на якій через сильний удар з'явилися різного роду механічні дефекти, відповідно він став непридатним для подальшої експлуатації. Замовнику важливо дізнатися, чи можливий у цьому випадку ремонт, та якщо так, то якою буде ціна заміни екрана у телевізорі Соні. Від нього дізналися, що у телевізор, який використовувався на спеціальній тумбі та був увімкненим потрапили якимось предметом. Коли це сталося, зображення відразу пропало, тільки залишилися світитися заставки, а на темному тлі було чітко видно, наскільки сильно пошкоджений екран. Оскільки телевізор новий та був обраний відповідно до переваг, замовнику важливо, щоб його відремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули в сервісному центрі, стало зрозуміло, що екран пошкоджений досить сильно. Удар припав ближче до правого верхнього кута. У цьому місці утворилася невелика дірка та тріщини в різні боки, що візуально нагадують квітку. Одна з тріщин виявилася досить довгою та закінчується біля правої бічної рамки посередині. Між тріщинами вертикальні кольорові смуги. Під місцем удару сітка із пунктирних кольорових ліній. Вгорі велика пляма білого кольору, де також проглядаються кольорові смуги. Від білої плями вздовж усієї верхньої рамки світла горизонтальна смуга, над якою у лівому куті напис HDMI3/ARC. У нижньому правому кутку залишилася світитися заставка, яка двоїться. Усі дефекти, що з'явилися через удар добре видно на перших двох світлинах. Після проведеної діагностики було визначено ціну заміни екрана у телевізорі Соні, яку повідомили замовнику. Вона його повністю влаштувала.

✓ Ремонт сервісним центром

Для заміни знадобився новий 43-дюймовий екран, який довелося замовляти та купувати. Після його отримання було демонтовано розбиту панель та встановлено нову з наступними налаштуваннями зображення. В результаті після такого ремонту, що відноситься до складних, цей телевізор від популярної компанії Соні повністю у робочому стані. На четвертій світлині видно, що зображення на екрані відмінної якості всі функції збережені. На п'ятій світлині спеціально підвернуто захисну плівку в кутку, щоб було зрозуміло звідки починати її знімати. З ціною заміни екрана у телевізорі Соні замовник повністю погоджується. На цей ремонт та нову матрицю йому видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна за цей ремонт телевізора із заміни в ньому розбитого екрана склала 7500 грн.

✓ Причини несправності

Причина, через яку цей сучасний, ще практично новий РК телевізор від відомого та популярного виробника Соні повністю вийшов з ладу, досить поширена. В екран потрапили якимось важким предметом, а оскільки він за своєю конструкцією є досить тонким, відповідно крихким, на ньому відразу ж з'явилися різні механічні ушкодження (дірка, тріщини, плями, кольорові смуги). Це стало причиною того, що картинка на екрані зникла, перегляд став неможливим, оскільки телевізор повністю вийшов з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що цього разу роботу телевізора змогли повністю відновити, причому за цілком прийнятною ціною, враховуючи велику діагональ екрана. При цьому якщо ще раз виникне подібна ситуація, чи буде можливість знову замінити матрицю на телевізорі, залишається під питанням. Виходячи з цього, майстер рекомендував поводитися з новим екраном максимально дбайливо та акуратно! Намагатись уникати будь-яких механічних впливів на нову матрицю! Також, перш ніж використовувати відремонтований телевізор, необхідно акуратно зняти захисну плівку з нового екрану, починаючи з нижнього лівого кута (добре видно на останній світлині).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.