Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Декілька вм'ятин на екрані телевізора Samsung UE32J4500, послуга діагностики телевізора.

Закінчення ремонту: 02.11.2019
Замовлення №: 90654
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК LED телевізор Samsung UE32J4500, зібраний у 2018 році, наділений функцією SmartTV (Samsung Smart TV), що дає можливість використовувати телевізор як домашній комп'ютер, а саме, користуватися Інтернетом, дивитися онлайн-контент. Модель з гарним набором портів та роз'ємів, до яких входять два HDMI, USB 2.0, DLNA, Wi-Fi та інші. У телевізорі використовується аудіосистема, що складається із двох динаміків по 5 Вт кожен.

✓ Заявлена несправність замовником

Після падіння з висоти на матриці телевізора кілька вм'ятин, інші механічні пошкодження, також немає зображення та звуку. Замовнику потрібно, щоб після заміни матриці телевізор працював, як раніше, з хорошим зображенням та звуком, тому хоче, щоб послуга діагностики телевізора полягала у підрахунку повної суми. Тільки після цього він вирішить виконувати ремонт або йти в магазин за новим телевізором.

✓ Діагностика сервісним центром

Нами завжди надається послуга діагностики телевізора, причому безкоштовна, і цей випадок не є винятком. Через падіння на матриці телевізора практично немає живого місця. Поряд з вм'ятинами, утворилося кілька досить великих сколів, що світяться, навколо яких численні тріщини. Тріщини практично по всьому екрану, вони різної довжини та глибини. Між тріщинами з'явилися плями сірого кольору, ймовірно, це сталося відшарування матриці. Всі ці дефекти чітко помітні на перших трьох світлинах. Після проведеної послуги діагностики телевізора замовнику повідомлено вартість ремонту із заміни матриці, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли купити для цього телевізора ідентичну нову матрицю, а після її отримання виконати заміну, попередньо демонтувавши розбиту деталь. Після ремонту сигнальних ланцюгів виконані всі налаштування зображення та звуку, вони відмінної якості (видно на останній світлині). На нову матрицю замовнику видано гарантію, вартість ремонту його повністю влаштувала. Це стало можливим завдяки правильно виконаній послузі діагностики телевізора.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтаж, встановлення матриці, відновлення зображення та звуку коштували 3600 грн., послуга діагностики телевізора виконана безкоштовно.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення такої складної поломки, коли була потрібна заміна екрану та подальше налаштування зображення і звуку, стало падіння телевізора з висоти, який зірвався зі стіни та екраном вниз упав на підлогу. А оскільки матриця дуже тонка та тендітна, на ній з'явилися механічні пошкодження, через що телевізор повністю вийшов з ладу та став не придатним для перегляду.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки вага даного телевізора становить 4 кг, відповідно кріплення має бути максимально надійним, щоб витримати його. Якщо є сумніви щодо правильності встановлення телевізора самостійно, найкращим рішенням стане звернення до фахівців, які надають такі послуги.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.