Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Через удар сильно розбитий екран у телевізорі LG 43UF7787, ремонт після діагностики телевізора.

Закінчення ремонту: 20.03.2020
Замовлення №: 00036
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий (109,2 см) телевізор ЛЖ 43UF7787, зібраний у квітні 2015 року (Нідерланди), наділений 4К Ultra HD роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та Edge-LED підсвіткою. Цей телевізор із Smart TV функцією (операційна система webOS 2.0), вбудованим Wi-Fi модулем, а також можливістю керування зі смартфона. Модель з відмінним набором портів та роз'ємів, до яких входять 3 HDMI, 2 USB 2.0, 1 USB 3.0, SCART, компонентний і композитний входи, AUX, вихід на навушники. У телевізорі передбачено два тюнери – аналоговий (PAL, SECAM, NTSC), цифровий (DVB-T2, DVB-C, DVB-S2). За високу якість звуку у телевізорі відповідає акустична система, що складається з двох динаміків, загальною потужністю 20 Вт та технологією об'ємного звучання ULTRA Surround. До інших можливостей моделі можна віднести підтримку Skype. У комплекті з телевізором передбачений пульт дистанційного керування Magic Remote.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі дуже сильно розбитий екран, на ньому різноманітні механічні дефекти, через які перегляд став неможливим. З такою несправністю він надійшов до нашого сервісного центру, де завжди виконується ремонт після діагностики телевізора, в ході якої визначається ступінь складності несправності та можливості її усунення. Замовник знає, що модель даного телевізора не дуже розповсюджена в продажу України, тому хоче, щоб після діагностики йому повідомили, чи зможемо знайти на нього нову матрицю для заміни. Якщо так, тоді він погоджується на виконання ремонту.

✓ Діагностика сервісним центром

На матриці телевізора дві дірки, від яких у різні боки пішли тонкі тріщини, що візуально нагадують квіти. Ще кілька тріщин пройшли через весь екран. Між тріщинами багато вертикальних різноколірних смуг різної довжини. У лівому верхньому кутку велика пляма сірого кольору. Такі самі сірі плями вздовж верхньої рамки. Коли телевізор вмикається, на екрані з'являється заставка «Немає сигналу. Перевірте підключення до входу», яка переміщується із середини матриці у правий верхній кут. Усі дефекти, через які потрібен ремонт після діагностики телевізора, можна розглянути на перших трьох світлинах. Завдяки добре налагодженим зв'язком із постачальниками ми зможемо замовити та купити нову матрицю для цього телевізора. Результати діагностики повідомили замовника та отримали схвалення на виконання ремонту із заміни матриці.

✓ Ремонт сервісним центром

Перше, що зробили в даній ситуації – замовили та купили нову ідентичну 43-дюймову матрицю, яка повністю підходить за всіма параметрами для даної моделі телевізора. Після того, як її отримали, демонтували розбиту деталь та встановили нову. Для такого складного ремонту після діагностики телевізора використовували спеціальне оснащення. Виконані всі оптимальні налаштування зображення, а саме, яскравість, чіткість, контрастність та інші. На світлині №5 цей телевізор після ремонту він повністю робочий. На нову матрицю + її встановлення видано гарантію

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт після діагностики телевізора із заміни матриці клієнт заплатив 7500 грн., сама діагностика в цю ціну не увійшла.

✓ Причини несправності

Як показує багаторічний досвід роботи у сфері виконання ремонтів після діагностики телевізора із заміни матриці, у більшості випадків ця несправність виникає з вини самих користувачів. По екрані телевізора ненароком ударили, в нього кинули якимось предметом, сильно натиснули, телевізор неправильно транспортували, погано закріпили на стіні - це не повний перелік причин, через які виникають механічні пошкодження. Оскільки матриця сучасного телевізора не піддається відновленню, то потрібен дорогий ремонт із її заміни, якому завжди передує діагностика.

✓ Рекомендації сервісного центру

У цій ситуації рекомендація може бути лише одна - виключення будь-якого контакту із встановленою новою матрицею, яка не менш вразлива до механічних пошкоджень, як і попередня. Враховуючи той факт, що дана модель телевізора не дуже поширена в Україні, наступний подібний ремонт може виявитися нерентабельним, оскільки знайти нову матрицю для заміни буде нелегко. Про всі нюанси замовника повідомлено.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.