Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Через падіння множинні тріщини на екрані телевізора Sony KDL-32WD603, діагностика телевізорів Соні.

Закінчення ремонту: 18.06.2020
Замовлення №: 00383
✓ Пристрій, виробник, модель

Соні KDL32WD603BR - це "розумний" HD телевізор з 32-дюймовим LCD екраном, з наявністю LED підсвітки, роздільною здатністю 1366x768 пікселів та частотою оновлення 60 Гц. Модель зібрана в Малайзії у липні 2019 року. У телевізорі з функцією Smart TV (Операційна Система Linux) використовується графічний чіп X Reality PRO, а за якість звуку відповідають два 5-ватні стерео динаміки з підтримкою технології Dolby Digital Plus. Завдяки інтегрованому цифровому тюнеру (стандарти DVB-T2 та DVB-C) можливий перегляд як ефірного, так і кабельного телебачення. У телевізора 2 роз'єми HDMI, 2 USB, SCART, композитний вхід, AUX, є вихід на навушники.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, який доставлений до нашої майстерні, дуже пошкоджено екран, на якому множинні тріщини різної довжини. Замовнику необхідно, щоб у першу чергу була виконана діагностика телевізорів Соні. Йому важливо дізнатися, чи зможемо ми виконати ремонт із заміни матриці за два тижні, якщо довше, тоді чекати він стільки не готовий та краще купити новий телевізор. Також він розповів, що телевізор практично новий, він придбаний приблизно рік тому спеціально для використання у спальній кімнаті. При його виборі враховувалися різні фактори – така невелика діагональ, наявність відповідних функцій, фірма Соні, країна збирання, дизайн. Телевізор був встановлений на спеціальній тумбі, з якої його по необережності зіштовхнули. Коли підняли, то зрозуміли, що він повністю вийшов із ладу. У нас завжди виконується діагностика телевізорів Соні, тому цей випадок не є винятком.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор впав екраном вниз, внаслідок чого лівіше логотипу Соні утворився досить великого розміру скол (добре видно на світлинах №1 та 2), від якого в різні боки численні тріщини різної довжини та глибини. Між тріщинами, у правому нижньому кутку та вздовж нижньої рамки з'явилися плями невизначеної форми з фіолетово-зеленим відливом. Решта екрану чорного кольору, зображення відсутнє. Рамка телевізора під час падіння не постраждала. Телевізор розібрали та провели діагностику телевізорів Соні, що дозволило дізнатися, що заміні підлягає тільки розбита матриця, яка через свої конструктивні особливості не підлягає відновленню. Решта складових, включаючи плати, шлейфи, підсвітку повністю у справному стані. Результати проведеної діагностики телевізорів Соні та терміни виконання ремонту повідомили замовнику. Після отримання від нього схвалення на виконання ремонту розпочали роботу.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед необхідно було замовити та купити для цього телевізора ідентичну 32-дюймову матрицю, яка повністю відповідала б тій, що розбита, причому зробити це в найстисліші терміни. Ми маємо великий досвід роботи в цій сфері послуг, добре налагоджені відносини з надійними постачальниками, завдяки чому нова матриця була доставлена у встановлені терміни. Після її отримання було демонтовано розбиту панель, а на її місце встановлено нову. На 4 та 5 світлинах телевізор після ремонту, тут видно, що проводиться перевірка зображення, яке має гарну якість. Цей ремонт із заміни матриці виконали за 9 днів, навіть раніше, ніж просив замовник. Це стало можливо завдяки багатьом факторам, у тому числі правильно проведеній діагностиці телевізорів Соні. На нову панель та ремонт з її встановлення видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Замовник сплатив 4200 грн. за нову матрицю, яку замовили та ремонт із її заміни, діагностика телевізорів Соні виконана безкоштовно.

✓ Причини несправності

Телемайстрам нашого сервісного центру доводиться стикатися з різними ситуаціями, коли пошкодженою виявляється матриця телевізора та потрібна її заміна. Їхня «левова» частка пов'язана саме з падіннями телевізора, коли його зіштовхують із тумби, столу, ніші меблів. Не менш часто телевізор зривається з неякісного кріплення та падає на підлогу, по екрану завдають ударів тощо. У будь-якому випадку результат один – потрібна діагностика телевізорів Соні та подальший ремонт із заміною розбитої матриці. У цьому випадку практично новий телевізор зіштовхнули з тумби, на якій він був встановлений після придбання.

✓ Рекомендації сервісного центру

В цьому випадку цей складний ремонт вдалося виконати максимально якісно, в найстисліші терміни та за цілком доступною вартістю, оскільки новий ідентичний телевізор вдвічі дорожчий. Всі ці нюанси були оцінені замовником, який прийшов за відремонтованим телевізором. Якщо телевізор буде використовуватися на тій самій тумбі, рекомендовано стежити за тим, щоб його знову не скинули на підлогу. Не допускайте жодних механічних впливів на новий екран!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.