Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Блимає індикатор, але немає зображення на телевізорі Sony KDL-50W656A, діагностика для телевізора Sony.

Закінчення ремонту: 06.02.2020
Замовлення №: 90782
✓ Пристрій, виробник, модель

"Розумний" Smart телевізор Соні KDL-50W656A (Sony) з можливістю бездротового виходу в мережу Інтернет, наділений великим 50-дюймовим екраном з роздільною здатністю FullHD 1920x1080 пікселів та частотою розгортки 200 Гц. Телевізор має гарний набір портів та роз'ємів, таких як, 2 HDMI, USB, SCART, компонентний вхід, композитний вхід, вихід на навушники та інші. Аудіосистема, що використовується в цьому телевізорі включає два динаміки Bass Reflex Box з сумарною потужністю 16 Вт, що підтримується технологією об'ємного звучання.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов у сервісний центр із проблемою - на екрані немає зображення та блимає індикатор, при цьому підсвітка є. Зі слів замовника, спочатку з'явилися смуги, потім картинка зникла взагалі. Від нього також дізналися, що ремонт цього телевізора раніше виконувався. Тепер йому потрібно, щоб була виконана діагностика для телевізора Sony, визначена несправність та встановлена ціна, якщо вона перевищуватиме 1500 грн., від виконання ремонту він відмовиться. У нашому сервісному центрі, незалежно від моделі або року випуску, завжди виконується діагностика для телевізора Sony, тому цей випадок не виняток.

✓ Діагностика сервісним центром

У процесі детальної діагностики для телевізора Sony, для чого його повністю розібрали (видно на світлині №3), з'ясувалося, що проблема в матриці, а саме, дуже гріється крайній праворуч шлейф матриці з дешифратором - шлейф з плати T-con на скло (на останній світлині майстер вказує на нього пальцем). Це пов'язано з тим, що сталося коротке замикання живлення дешифратора (можливо через попадання рідини), тому потрібен складний та дорогий ремонт матриці із заміною деталей, що вийшли з ладу.

✓ Ремонт сервісним центром

Оскільки з такою складною несправністю ремонт буде дорожчим, ніж заявлені замовником 1500 грн., тож на підняття бюджету він не погодився та відмовився від продовження ремонту. Виходячи з цього, робота полягала тільки в такій послузі, як діагностика для телевізора Sony. Після її виконання телевізор зібрали та повернули замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

Через те, що замовник від ремонту відмовився, за виконану діагностику та визначення поломки заплатив 250 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виходу з ладу цього телевізора від компанії Sony стало те, що сильно перегрівався крайній шлейф матриці з дешифратором, оскільки сталося коротке замикання живлення дешифратора. Це могло бути спричинене потраплянням під матрицю рідини, наприклад, коли її протирали. Саме тому на екрані спочатку з'явилися смуги, а потім воно взагалі зникло та тільки залишався блимати індикатор.

✓ Рекомендації сервісного центру

Очевидно, якщо замовник після проведеної діагностики відмовився від подальшого ремонту, він має у планах придбання нового телевізора. Якщо це так, рекомендація може бути однією - уважно вивчити інструкцію з експлуатації та правильно доглядати, зокрема за матрицею телевізора, чи то буде Sony, LG, Samsung, чи будь-яка інша марка!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.