Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Багато тріщин та інших механічних пошкоджень на матриці телевізора Kivi 40UR50GU, заміна матриці телевізора Kivi.

Закінчення ремонту: 15.06.2020
Замовлення №: 00245
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий 4К телевізор із «розумною» функціональністю Ківі 40UR50GU (Kivi), зібраний у Китаї (2018 рік), наділений функцією Smart TV, яка функціонує під керуванням ОС Android. Цей РК-телевізор з LED-підсвіткою, високою роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, яскравістю 400 кд/м2, часом реакції 8 мс та кутами огляду 178 градусів, як по вертикалі, так і по горизонталі. У телевізорі використовується тип матриці SPVA із матовим покриттям. Модель оснащена такими функціями, як керування зі смартфонів (Android, iOS), керування голосом. У телевізора 3 роз'єми HDMI, 2 USB та інші. Два динаміки по 10 Вт кожен у поєднанні з технологією об'ємного звуку Dolby Digital відповідають за високу якість звуку. У комплекті до телевізора передбачено багатофункціональний пульт дистанційного керування (Smart Control).

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор з розбитою матрицею надійшов до нашої майстерні із міста Ізяслав (Хмельницька область України). Замовнику потрібна заміна матрицю телевізора Kivi, яку під час гри розбили діти, потрапивши в екран іграшкою біля правої рамки. Телефоном він повідомив, що коли це сталося зображення одразу ж зникло, а натомість виявилися тріщини та інші механічні пошкодження. Він відразу ж телевізор вимкнув та почав шукати у своєму місті майстерні, де можна було б поміняти матрицю на нову. Однак пошуки не дали позитивного результату. Замовнику важливо виконати ремонт, оскільки телевізор практично новий, він придбаний приблизно півтора року тому, в ньому є всі необхідні функції, до того ж якість зображення та звуку повністю влаштовує.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах видно, що удар припав біля правої рамки. Тут утворився скол, від якого довга тріщина через весь екран, ще кілька тріщин уздовж правої рамки. У цьому місці досить велика сіра пляма невизначеної форми. Ще однією подібною плямою закінчується тріщина біля лівої бічної рамки. Дуже тонка, практично невидима тріщина з'явилася вздовж усієї нижньої рамки. Також на екрані з'явилося кілька крапок, що світяться. Ми завжди надаємо таку послугу, як заміна матриці телевізора Kivi, і цей випадок не є винятком.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативної заміни матриці телевізора Kivi знадобилася нова 40-дюймова панель, яку нам вдалося замовити та купити. Після її отримання телемайстри зняли розбиту та на її місце встановили нову. Також виконано всі необхідні налаштування. На останній світлині телевізор із заміненою матрицею, він не лише повністю у робочому стані, а й виглядає, як новий. Замовник отримав гарантію на матрицю, яку встановили та на ремонт у цілому. Відремонтований телевізор відправлено адресату до міста Ізяслав.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт із заміни нового екрану (з урахуванням його вартості) замовнику довелося заплатити 5300 грн.

✓ Причини несправності

Те, що через сильний удар по матриці цей телевізор від відомої та популярної компанії Kivi повністю вийшов з ладу та його перегляд став неможливим, досить закономірно. Це пов'язано з тим, що за своєю конструкцією матриця дуже тонка та тендітна, тому легко вразлива. Як показує багаторічний досвід роботи, навіть найменший механічний вплив, наприклад, сильне натискання або перекіс, здатне вивести матрицю з ладу. Не говорячи вже про удар, який у цьому випадку виявився досить сильним, оскільки на екрані з'явився скол, тріщини та плями.

✓ Рекомендації сервісного центру

В цьому випадку нам вдалося купити та встановити нову матрицю в телевізорі Kivi, яка виявилася розбитою через витівку дітей, які кинули якийсь предмет в екран та розбили його. Після правильно виконаного ремонту рекомендація може стосуватися лише одного – нову матрицю необхідно берегти від будь-яких механічних впливів. Дітям потрібно пояснити, що виконання такого ремонту вимагає не лише великих фінансових вкладень, а й ускладнене тим, що потрібне пересилання телевізора до іншого міста.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.