Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Багато різних механічних дефектів на матриці телевізора LG 43UK6950, купити матрицю телевізора для заміни в ньому.

Закінчення ремонту: 02.06.2020
Замовлення №: 00308
✓ Пристрій, виробник, модель

ЛЖ 43UK6950PLB - це 43-дюймовий (109,2 см) 4К-телевізор з Ultra HD роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та LED підсвіткою. Модель відрізняється просунутими комунікаційними здібностями, має стильний сучасний дизайн. Телевізор з наявністю Smart TV на основі ОС WebOS 4.0, бездротовим модулем Wi-Fi, у нього є вбудований медіаплеєр та один CI слот. Поряд з чудовою якістю зображення ця модель відрізняється кристально чистим звучанням, яке досягається завдяки двом 10 Вт вбудованим динамікам. У телевізора 4 HDMI порти, 2 USB 2.0, компонентний відео вхід (YpbPr/YCbCr), композитний відео вхід та інші роз'єми.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашої майстерні з міста Світловодськ (Кіровоградська область України) надійшов телевізор, у якого сильно пошкоджено матрицю, на ній безліч механічних дефектів, при цьому при включенні зображення є. Замовник попросив купити матрицю телевізора для заміни в ньому, тому що в рідному місті йому допомогти не змогли, посилаючись на те, що такий ремонт нерентабельний, а також дуже важко купити нову матрицю. Телефоном від нього дізналися, що в екран потрапили якимось предметом (діти щось кинули), на зображенні відразу ж з'явилися тріщини та кольорові смуги, однак картинка не зникла.

✓ Діагностика сервісним центром

У нас великий досвід у виконанні подібних ремонтів, а також ми знаємо, де та як купити матрицю телевізора для заміни в ньому, тому взялися за його виконання. Початковий огляд показав, що при ударі найшвидше з ладу вийшла тільки матриця, але стверджувати про це можна буде тільки після проведеної діагностики. У сервісному центрі телевізор увімкнувся та зображення було присутнє, однак на екрані безліч різних пошкоджень. Безпосередньо сам удар припав з правого боку, ближче до верхньої рамки. У цьому місці утворилася невелика дірка, від якої на всі боки тріщини. Уздовж верхньої рамки довга тріщина, над якою чорна пляма. Між тріщинами короткі та довгі кольорові смуги з переважанням вертикальних, при цьому горизонтальні теж є. Ближче до центру довгий вертикальний різнокольоровий стовпець. По іншому зображенню також проглядаються смуги, які перетинаються. На екрані залишилася світитися частина заставки "Канали не настроены...". Усі дефекти, що з'явилися, можна розглянути на 1, 2, 3 та 4 світлинах. Діагностика показала, що заміні підлягає лише матриця, решта складових телевізора в робочому стані.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту спочатку потрібно було придбати нову матрицю телевізора для заміни в ньому. Після її одержання зняли зіпсовану деталь, а на її місце встановили нову. Також зробили всі налаштування зображення. В результаті заявлена несправність повністю усунена, телевізор у справному стані, зображення відмінної якості (видно на останній світлині). На нову матрицю та ремонт по її заміні замовнику видано гарантію. Відремонтований телевізор у тому самому упакуванні відправили замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

За цей ремонт телевізора із заміни в ньому розбитої матриці клієнт заплатив 7200 грн. У цю суму не входить виконана діагностика всіх складових телевізора та налаштування.    

✓ Причини несправності

Через удар по матриці утворилася дірка, з'явилися інші механічні пошкодження, які повністю вивели телевізор з ладу, тому його перегляд став неможливим. Це досить поширена проблема, вона пов'язана з тим, що сучасні телевізори мають тонку конструкцію. Відповідно і матриця у них теж тонка, до того ж крихка. Її дуже легко пошкодити, не докладаючи особливих зусиль, не кажучи вже про те, щоб кидати до неї різні предмети (як у цьому випадку). А оскільки через свої конструктивні особливості вона не підлягає ремонту, потрібна її складна та дорога заміна.    

✓ Рекомендації сервісного центру

Нам вдалося купити нову матрицю для цього телевізора та замінити в ньому розбиту. Цей телевізор після ремонту повністю у робочому стані, у нього відмінна якість зображення та звуку. Після відправки відремонтованого телевізора замовнику, з ним зв'язалися телефоном та попередили про те, що надалі так поводитися з пристроєм не можна. Якщо в ньому знову виникнуть подібні проблеми, не факт, що знову буде можливим ремонт. Цього разу він виявився рентабельним, оскільки набагато дешевшим за новий ідентичний телевізор. Рекомендовано уникати будь-яких контактів із новою матрицею!   

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.