Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Багато різних дефектів на матриці телевізора Xiaomi Mi TV UHD 4S 55 (L55M5-5ARU), заміна матриці телевізора Сяомі.

Закінчення ремонту: 08.06.2020
Замовлення №: 00296
✓ Пристрій, виробник, модель

Сяомі Mi TV UHD 4S 55 (L55M5-5ARU) – це 55-дюймовий 4К телевізор з LED-підсвіткою та роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Модель з безліччю комунікаційних здібностей, зібрана у 2019 році (Китай), вона має «розумну» функціональність (Android 9.0 Pie), відмінну якість зображення та кришталево чистий звук. Телевізор з вагою 10 кілограмів можна встановлювати на стіні, використовуючи для цього настінні кронштейни системи VESA 300х300 мм. До особливостей моделі можна віднести можливість керування зі смартфонів, керування голосом чи жестами. У телевізорі є такі функції, як Upscaling (масштабування зображення) та PIP (картинка у картинці). У телевізора 3 роз'єми HDMI, 2 USB, компонентний вхід, композитний вхід та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор, який ще був на гарантії надійшов з несправністю - дуже сильно розбито матрицю, також пошкоджено рамку. Від замовника дізналися, що проблема сталася після того, як телевізор зірвався із кріплення та впав на підлогу, на якій були сторонні предмети. Коли його підняли, то побачили, що замість зображення практично весь екран у механічних пошкодженнях. Тому потрібна заміна матриці телевізора Сяомі, в якій ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що екран у жахливому стані. Під час падіння цей практично новий телевізор постраждав досить сильно. Вся матриця у численних тріщинах різної довжини та глибини. "Левова" частка тріщин зосереджена по краях матриці, посередині їх менше. На світлині №2 видно, що сітка з тріщин біля нижньої рамки (ліворуч) та особливо їх багато біля правої бічної рамки. Тут же, а також біля верхньої рамки утворилися плями невизначеної форми сірого кольору, що свідчить про те, що в цих місцях відбулося розшарування матриці. Решта екрана темного кольору, тільки вздовж нижньої рамки залишилася невелика довгаста пляма, що складається з різнокольорових смуг (добре видно на четвертій світлині). Крім того, при падінні в деяких місцях пошкоджено рамку, що негативно позначається на загальному вигляді телевізора. З появою таких дефектів заміна матриці телевізора Сяомі неминуча.

✓ Ремонт сервісним центром

Основною проблемою цього ремонту із заміни оригінальної матриці телевізора Сяомі стало те, що насамперед її необхідно було замовити та купити. Ми змогли це зробити, тому після її отримання було знято розбиту деталь, а на її місце встановлено нову з усіма наступними налаштуваннями. На останній світлині видно, що після заміни матриці телевізора Сяомі він повністю у робочому стані, зображення відмінної якості, всі функції працюють. Крім того, поміняли ще світлофільтр та відреставрували пошкоджену рамку. На нову матрицю та ремонт із її заміни видано гарантію.    

✓ Загальна вартість ремонту

Нова матриця зі світлофільтром, її встановлення замість розбитої, а також реставрація рамки обійшлися замовнику 9000 грн.

✓ Причини несправності

Фахівцям нашої сервісної майстерні доводиться часто стикатися з подібними проблемами, коли в сучасному телевізорі розбито тонку матрицю, яка не підлягає ремонту. Цей випадок неординарний тим, що цей телевізор ще на гарантії. Несправність сталася через те, що користувач, не маючи досвіду, самостійно встановив гарантійний телевізор на стіні, при цьому не врахував якихось нюансів, можливо ваги телевізора або недостатньо добре закріпив кріплення. В результаті телевізор упав на підлогу, матриця повністю вийшла з ладу та навіть пошкодилася рамка.

✓ Рекомендації сервісного центру

Головна рекомендація в цьому випадку – встановлення відремонтованого телевізора з новою матрицею фахівцями-монтажниками, які розуміють та знають, як це правильно зробити. Враховуючи гіркий попередній досвід самостійного встановлення телевізора на стіні, а також того, що ця послуга не така дорога, рекомендовано не економити! Це допоможе надалі уникнути складного та дорогого ремонту із заміни матриці в телевізорі від популярної компанії Сяомі.

Михайло

02.02.2024

Xiaomi Mi TV UHD 4S 55
Яка ціна заміни матриці на сьогодні?

Вітаємо! Орієнтовний бюджет - 11 000 грн. Щоб отримати точнішу відповідь, нам потрібен повний і точний номер моделі вашого телевізора. Повідомлення можна надсилати на номер 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Якщо у вас виникнуть запитання, ви можете зв’язатися з нами за вказаним вище номером телефону.

Вітаємо! Для відповіді зовсім мало інформації. Потрібно хоча б діагональ. Інформацію можна надсилати за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Якщо у Вас виникли запитання звязатись з нами можна за вище вказаним номером.

Доброго дня! Надійшла відповідь від постачальника щодо заміни матриці Вашого телевізора, а саме: Xiaomi L50M5-5ARU, орієнтовний бюджет - 10 000 грн. Строки по заміні орієнтовно 4 тижні. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте за номером 097-332-33-02 або Viber чи у Telegram.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.