Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Багато дефектів на екрані телевізора Philips 42PFL6188S, діагностика телевізора Філіпс.

Закінчення ремонту: 24.10.2019
Замовлення №: 90681
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий РК LCD телевізор Філіпс 42PFL6188S/12 угорської збірки, зразка 2013 року, наділений безліччю корисних функцій, що дають можливість відвідувати різноманітні мережеві ресурси за допомогою інтегрованого модуля Wi-Fi та браузера, спілкуватися в соцмережах, виконувати по Skype відеодзвінки, дивитися канали цифрового телебачення та багато іншого. Модель із підтримкою 3D у форматі FullHD.

✓ Заявлена несправність замовником

У сервісний центр надійшов телевізор від популярної компанії Філіпс з дуже пошкодженою матрицею. Замовник пояснив, що десь чув, що після заміни матриці телевізор вже не зможе показувати 3D контент, до якого звикли всією сім'єю, тому попросив, щоб спочатку була виконана діагностика телевізора Філіпс. Якщо він переконається, що 3D режим роботи збережеться та ціна влаштує, тоді він згоден на ремонт. Незалежно від складності несправності, у нас завжди виконується попередня діагностика, і цей випадок не виняток.

✓ Діагностика сервісним центром

Матриця у цьому телевізорі пошкоджена дуже сильно. Через удар, який припав ліворуч від логотипу Філіпс, утворилася дірка, від якої в різні боки пішли тріщини. Довгі тріщини досить глибокі, вони супроводжуються плямами. Між тріщинами багато вертикальних різнокольорових стовпців. Уздовж усієї лівої бічної рамки широка смуга білого кольору, на якій проглядаються вертикальні та горизонтальні смуги. Решта екрану чорного кольору. Всі ці дефекти, що з'явилися, можна розглянути на світлинах №1, 2. На світлині №3 видно, що над логотипом Філіпс утворилася світла пляма, що складається з різнокольорових ліній, що перетинаються. Виконана діагностика телевізора Філіпс показала, що заміна екрана можлива, більш того, режим 3D буде збережено.

✓ Ремонт сервісним центром

Після проведеної діагностики телевізора Філіпс та отримання згоди від замовника на виконання ремонту із заміни розбитої матриці, ми замовили нову панель, яка повністю відповідає оригінальній. Після її отримання була демонтована панель з дефектами, а на її місце встановлена нова. Після всіх необхідних налаштувань зображення та звук є, вони відмінної якості, на дистанційне керування телевізор реагує, функція 3D працює. На нову матрицю та ремонт із її заміни видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Нова матриця разом із встановленням та демонтажем розбитої коштували 7400 грн., діагностика в цю ціну не входить.

✓ Причини несправності

Як показує практика, виникнення таких несправностей, як у цьому випадку, пов'язані виключно з неправильною експлуатацією сучасного телевізора Філіпс, відмінністю якого є тонка, вразлива до механічних впливів матриця. Через удар по ній з'явилися вищеописані дефекти, тому перегляд став неможливим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику повідомили про те, що в даному випадку заміна матриці 3D стала можливою, при цьому не факт, що наступного разу такий ремонт стане актуальним. Звідси рекомендовано поводитися з телевізором вкрай акуратно, уникати будь-яких контактів із новою матрицею.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.