Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явився запах горілого та вимкнулася мікрохвильова піч Samsung M1739NR, ремонт несправної мікрохвильовки.

Закінчення ремонту: 22.04.2020
Замовлення №: 00191
✓ Пристрій, виробник, модель

Мікрохвильова піч без гриля Самсунг M1739NR з потужністю мікрохвиль 800 Вт, 6 рівнями потужності та об'ємом внутрішньої духовки 20 літрів. Ця модель наділена технологією С.Т.Р. (Система тривимірного розподілу мікрохвиль), внаслідок чого досягається максимально рівномірне приготування їжі. Мікрохвильова піч з сенсорним типом керування, має таймер на 99 хвилин та годинник. Дверцята відкриваються за допомогою спеціальної ручки, в наявності LED дисплей.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас звернувся замовник та попросив виконати ремонт несправної мікрохвильовки через те, що спочатку з'явився запах горілого після чого вона вимкнулася та більше не включається. Від нього дізналися, що коли сталася несправність, він спробував самостійно вирішити проблему, а саме, поміняв трансформатор на інший, підпаяв його проводами. Однак проблема так і залишилася не вирішеною, оскільки мікрохвильова піч так і не запрацювала. У такому розкрученому вигляді клієнт доставив пристрій до нашої сервісної майстерні. Він попросив виконати ремонтні роботи якнайшвидше, пояснюючи це тим, що мікрохвильовка постійно потрібна не тільки для приготування страв, але і для їхнього розігріву. У сервісному центрі вона не ввімкнулась, був чутний запах горілого.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 видно, що мікрохвильовка трохи забруднена, особливо клавіатура, на якій залишки жиру. Перш ніж виконувати будь-якої складності ремонт несправної мікрохвильовки необхідно точно встановити, чим викликана поява тієї чи іншої несправності. У першу чергу пристрій розібрали, що дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується магнетрон OM75S(31). Виконана діагностика показала, що з ладу вийшла плата управління та індикації (див. світлину №2), яку можна відновити, тому її заміна не буде потрібна. Це позитивно вплине на кінцеву вартість ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт виявився непростим. Виконано заміну діодного мосту, запобіжника, перепаяно кілька конденсаторів. Крім того, змінили трансформатор живлення плати управління. Після такого ремонту несправної мікрохвильовки вона увімкнулася (видно на останній світлині, що індикація є), запах горілого зник.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати управління та індикації, заміну трансформатора, діодного мосту, запобіжника, перепаювання конденсаторів клієнт заплатив 650 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виходу з ладу цієї мікрохвильовки стала несправність плати управління та індикації, яка підлягала ремонту. Замовник, не знаючи всіх тонкощів його виконання, самостійно розібрав НВЧ піч, сам поміняв трансформатор на інший, підпаяв його проводами. Оскільки такі дії були виконані вкрай не коректно, а саме, підібрано не правильні параметри трансформатора на заміну згорілому, це лише погіршило проблему.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі не виникли подібні проблеми, а відповідно не знадобився ремонт цієї мікрохвильовки, замовнику рекомендовано ніяких самостійних дій більше не робити. Якщо знову виникне якась несправність, негайно звертатись до фахівців. Періодично мікрохвильовку доглядати, не допускати, щоб в духовці розбризкувався жир та їжа, що готується. Після приготування страв або їх розігріву залишати дверцята відкритими для провітрювання!    

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.