Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явився запах горілого в пароварці-блендері Philips AVENT SCF870 / 22, ремонт пароварки ціна.

Закінчення ремонту: 13.06.2019
Замовлення №: 90280
✓ Пристрій, виробник, модель

Дитяча пароварка-блендер Філіпс AVENT SCF870 / 22 наділена двигуном потужністю 400 Вт, завдяки чому користувач має можливість не тільки відварити м'ясо, рибу, фрукти і овочі, а також швидко та якісно їх подрібнити, для чого лише знадобиться перевернути контейнер з продуктами. Пароварка з однією швидкістю, у неї є функція нагріву. Обсяг ємності для води становить 200 мл.

✓ Заявлена несправність замовником

Пристрій надійшов з проблемою - під час роботи пароварки з'явився сильний запах горілого і почала витікати іржава вода. Користувач відразу ж вимкнув пароварку і нічого самостійно не роблячи звернувся за допомогою в наш сервісний центр. Ми завжди беремося за ремонт пароварки ціна на який залежить від складності несправності.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше враження від пароварки хороше, її корпус чистий та акуратний, без будь-яких механічних пошкоджень. Однак після того, як її розібрали, з'ясували, що ТЕН повністю покрився іржою, а також накипом коричневого кольору (відмінно видно на світлинах №2 і 3). З цієї причини виникла несправність та потрібний ремонт пароварки ціна на який буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту пароварки-блендера ціна замовника повністю влаштувала, знадобився спеціальний засіб від накипу, оскільки він складався в декальцінаціі (видаленні кальцієвого накипу на нагрівальному елементі, тобто ТЕНі). Виконана загальна чистка пароварки.

✓ Загальна вартість ремонту

Вищеописаний ремонт разом з декальцінацією, на що видано гарантію, виконаний за ціною 500 грн.

✓ Причини несправності

Головна причина, що привела до виникнення такої несправності і подальшого ремонту, стала неправильна експлуатація пристрою з боку користувача. Через те, що постійно використовувалася звичайна вода з під крана, на ТЕНі утворився дуже сильний іржавий наліт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував надалі використовувати тільки фільтровану воду, оскільки якщо цим знехтувати, знову знадобиться ремонт і цілком ймовірно, що його ціна виявиться значно дорожчою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.