Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явився шум в динаміках акустичної системи Microlab H-200, ремонт звукової акустики.

Закінчення ремонту: 10.05.2019
Замовлення №: 90261
✓ Пристрій, виробник, модель

Акустична звукова система формату 2.1 - Мікролаб H-200 складається з двох колонок та сабвуфера з підсилювачем. Висока якість акустики досягається завдяки зовнішньому підсилювачу та дерев'яному корпусу моделі. Управляти системою досить просто, оскільки регулятори гучності розташовані на передній панелі підсилювача. Окрім того, при установці сабвуфера економиться простір, позаяк фазоінвертор винесено на його бічну панель.

✓ Заявлена несправність замовником

Акустична система разом з провідним пультом ДУ доставлена в сервісний центр по причині того, що під час роботи з'явився шум в динаміках при збавленій на нуль гучності. За словами замовника, з прогріванням він тільки посилюється. Він також попросив, щоб ремонт звукової акустики виконали в терміновому порядку.

✓ Діагностика сервісним центром

Стан даної звукової акустичної системи хороший, при цьому вона не вперше виходить з ладу, тому раніше її ремонт вже виконувався. Як виявилося, фон в динаміках перевищує 100 Гц. В ході виконаної діагностики встановили, що з ладу вийшов модуль живлення, відповідно ремонт звукової акустики не уникнути.

✓ Ремонт сервісним центром

В такій ситуації відновити працездатність модуля живлення вдалося на компонентному рівні, для цього довелося перепаяти багато різних деталей, в тому числі 2 конденсатори 4700,0 * 25 В, транзистори та ін. (світлина № 4). Це був результативний ремонт звукової акустики 2.1 формату, на який видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Даний ремонт разом з деталями, які замінили, коштував замовнику 650 грн.

✓ Причини несправності

Цілком можливо, дана несправність спровокована тим, що звукова система досить часто використовувалася на максимальній гучності.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібної проблеми у майбутньому, рекомендуємо не використовувати акустику на максимальній гучності. А навпаки, намагатися, щоб гучність була в допустимих межах.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.