Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явився гул при включенні в активній акустиці Logitech Z-5500, сервіс з ремонту акустики.

Закінчення ремонту: 14.11.2019
Замовлення №: 90735
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультимедійна акустика формату 5.1 Лоджітек Z-5500 з частотним діапазоном 33 Гц - 20 кГц, відношенням сигнал/шум в 100 дБ, об'ємним звучанням потужністю 505 Ватт та шестиканальним аналоговим підключенням. Модель наділена такими входами, як цифрові оптичні для DVD та CD програвачів, PlayStation2 приставок та Xbox, цифрові коаксіальні, 6-канальний вхід (три стереофонічні роз'єми).

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся в наш сервіс з ремонту акустики, оскільки при її включенні з'явився гул (сильний фон 100 Гц у звуці). Крім того, він приніс у сервіс центр виносний пульт дистанційного керування, який не працює та попросив його перевірити.

✓ Діагностика сервісним центром

Як з'ясувалося, до нас акустика вже розкривалася, намагалися виконати її ремонт, після чого неправильно зібрали та обірвали провідники. Після розбирання акустики з'ясували, що в ній використовується плата E132041. У ході виконаної діагностики вдалося встановити, що з ладу вийшов модуль живлення, несправна плата підключень, відповідно для надання сервісу з ремонту акустики є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося виконати результативний ремонт модулів, що вийшли з ладу, для чого довелося перепаяти багато різних деталей, до яких входять діоди, резистори, конденсатори 10000,0 * 50 В. Також відновлено та перевірено роботу провідного пульта дистанційного керування, на останній світлині видно, що за його допомогою можна регулювати налаштування. З боку користувача це було правильне рішення звернутися до нас у сервіс з ремонту акустики, оскільки тепер вона повністю у робочому стані, гул при включенні зник. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Сума ремонту модуля живлення та плати підключень з перепаюванням деталей + відновлення пульта ДК склала 1200 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною, через яку в акустиці з'явився сильний гул при включенні, став вихід із ладу модуля живлення та плати підключень. Крім того, до нас було виконано некоректний ремонт, внаслідок чого обірвали провідники, після чого акустику взагалі неправильно зібрали.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що якісний сервіс з виконання будь-якої складності ремонту будь-яких марок акустичних систем, може бути наданий тільки в майстернях, що добре зарекомендували себе. Виходячи з цього, у разі виникнення будь-якої несправності нічого самостійно не робити, а негайно звернутися до фахівців!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.