Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явився гул і запах з двигуна пилососа Rowenta RO8341EA, ремонт пилососів Rowenta.

Закінчення ремонту: 03.08.2019
Замовлення №: 90515
✓ Пристрій, виробник, модель

Пилосос контейнерного типу (без мішка) Ровента Silence Force MultiCyclonic RO8341EA (Rowenta) з мультициклонною системою фільтрації, призначений для сухого прибирання. Пилосос наділений потужністю 2200 Вт, в ньому використовується фільтр тонкого очищення НЕРА 13, який здатний утримувати навіть найдрібніші частинки, а також алергени, шкідливі віруси та мікроби.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібно, щоб був виконаний ремонт пилососів Rowenta, оскільки в його роботі виникли проблеми, а саме, коли починають пилососити з'являється гул і запах з двигуна. Пилосос від відомої компанії Rowenta надійшов в запиленому стані, його намагалися самостійно відкрити, але не змогли (видно сліди злому). Замовник попросив, якщо ремонт буде полягати в заміні двигуна, то він повинен бути оригінальним.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати будь-якої складності ремонт пилососів Rowenta, цьому завжди передує попередня діагностика. Після того, як пилосос розібрали, з'ясували, що проблема в моторному відсіку, потрібна заміна двигуна V1J-PE22-L CMMF, RS-2230000281, оскільки він згорів і ремонту не підлягає. Усередині пилосос досить сильно запилений, однак корпус в хорошому стані, він без будь-яких механічних пошкоджень (див. світлину №1).

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали заміну нового оригінального двигуна V1J-PE22-L CMMF код RS-2230000281 (відмінно видно на світлині №5). Зроблена чистка від пилу та бруду. Після такого результативного ремонту пилососів Rowenta гул при роботі пропав. На ремонт та нову деталь замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по заміні нового оригінального двигуна для пилососа Rowenta коштував 1200 грн.

✓ Причини несправності

З усього видно, що причиною несправності контейнерного пилососа відомого бренду Rowenta став вихід з ладу двигуна, який є одним з найдорожчих його компонентів. Це могло статися через постійне перевантаження.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вищеописаного ремонту з позитивним результатом, майстер рекомендував замовнику періодично доглядати за пилососом Rowenta, намагатися не перевантажувати. При виникненні будь-яких проблем більше нічого самостійно не робити (не розкривати).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.