Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явилися вертикальні смуги на екрані телевізора LG 42LB563V, як відновити матрицю телевізора.

Закінчення ремонту: 22.01.2020
Замовлення №: 90868
✓ Пристрій, виробник, модель

ЛДЖІ 42LB563V – телевізор із 42-дюймовою матрицею, зібраний у 2014 році, з широким набором інтерфейсів, включаючи HDMI та наявністю сучасних технологій. IPS-матриця, яка застосована у телевізорі з частотою розгорнення кадрів 100 Гц та Direct LED підсвіткою. Для покращення продуктивності телевізор має потужний процесор Triple XD Engine. Звукові можливості моделі представлені двоканальною аудіосистемою з вихідною потужністю 20 Вт та підтримкою технології об'ємного звучання Virtual Surround Plus та Clear Voice ll.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Луцьк Волинська область надійшов телевізор із несправністю – з'явилися тонкі вертикальні смуги по всій ширині екрана, зображення на ньому немає. Телефоном замовник повідомив, що спочатку, коли тільки виникла проблема, смуг було менше, він почитав в інтернеті поради, як можна відновити матрицю самостійно, розкрив телевізор та спробував припаяти шлейф до плати, після чого смуг стало ще більше та зникло зображення. Виникнення таких дефектів вказує на те, що, можливо, знадобиться ремонт матриці телевізора, що має бути підтверджено попередньою діагностикою. Оскільки ми маємо великий досвід роботи, ми точно знаємо, як відновити матрицю телевізора, коли на ній смуги.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор включили, з'ясувалося, що екран справді чорного кольору, на ньому замість зображення з'явилися вертикальні кольорові смуги. Уздовж правої бічної рамки кілька кольорових смуг, трохи далі - стовпець зі світло-жовтих смуг (відмінно видно на світлині №2). Трохи далі по дві пари тонких ліній та широкий стовпець із тонких кольорових смуг. На світлинах №1 та 3 видно, що ще один кольоровий стовпець над логотипом LG, за ним кілька смуг жовтого кольору, потім знову біла широка смуга та ближче до лівої бічної рамки - жовті лінії, що ледь проглядаються. З усього видно, що майже вся матриця в смугах. Щоб точно визначитися, як відновити матрицю телевізора, його повністю розібрали, виконали діагностику та встановили, що заміні підлягають елементи матриці, які повністю вийшли з ладу та відновленню не підлягають.

✓ Ремонт сервісним центром

Після проведеної діагностики зв'язалися телефоном із замовником та погодили всі нюанси, включаючи кінцеву вартість ремонту, на що він дав свою згоду. Ми змогли замовити та купити нові елементи матриці, які підлягали заміні. З такою складною несправністю, як у цьому випадку, дуже важливо знати та розуміти, як відновлювати матрицю телевізора, щоб зрештою повністю вирішити проблему. На останній світлині добре видно, що нам це вдалося, тому що на екрані з'явилося зображення, воно якісне, без дефектів. На нові деталі та відновлювальні роботи замовнику видано гарантію. Повністю справний телевізор упаковано та надіслано адресату.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення матриці замовнику довелося сплатити 3000 грн. Це усунення двох несправностей: смуги та темний екран.

✓ Причини несправності

Виходячи з багаторічного досвіду виконання ремонтів з такою проблемою як ця, її виникнення, а саме поява різного роду дефектів (в цьому випадку вертикальні смуги по всьому екрану), сприяє людський фактор, вихід з ладу драйверів, постійне перевищення споживаної потужності та інше. В цьому випадку проблема посилилася тим, що користувач, не маючи досвіду у відновлювальних роботах телевізора, самостійно намагався припаяти шлейф до плати, після чого смуг на екрані стало ще більше.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що після проведеного відновлення матриці цей телевізор повністю в робочому стані, з гарною якістю зображення. Надалі, у разі виникнення будь-яких проблем, нічого самостійно не робити, а негайно звертатися за допомогою до фахівців, оскільки тільки вони точно знають, як виконувати ремонт з тією чи іншою несправністю.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.