Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явилися тріщини на екрані телевізора LG 55UH950V, діагностика телевізора із пошкодженою матрицею.

Закінчення ремонту: 17.10.2020
Замовлення №: 00408
✓ Пристрій, виробник, модель

ЕЛДЖІ 55UH950V – це 55-дюймовий РК LED телевізор, зібраний у грудні 2016 року, наділений передовою функціональністю, включаючи підтримку поляризаційної 3D технології. Модель з 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, наявністю функції Smart TV (ОС WebOS 3.0) та вбудованим бездротовим модулем Wi-Fi. Корпус телевізора із сучасним «безрамковим» дизайном, який передбачає можливість створення мультиекранного рішення. Крім того, є можливість настінного розміщення телевізора за допомогою кронштейнів VESA 300x200. За високу якість звучання відповідають 20-ватний сабвуфер, 10-ватні стереодинаміки у поєднанні з технологією об'ємного звучання ULTRA Surround. З роз'ємів можна виділити 3 HDMI, 2 USB 2.0, 1 USB 3.0, компонентний та композитний входи, а також вихід на навушники.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас звернувся замовник з проханням відремонтувати телевізор, який має механічні пошкодження на екрані, внаслідок чого взагалі немає зображення. Але спочатку йому потрібно, щоб була виконана діагностика телевізора з пошкодженою матрицею. Від нього дізналися, що через Google він знайшов на нашому сайті інформацію, що ми вже змінювали матрицю на такій же моделі телевізора. За результатом діагностики йому важливо дізнатися, чи зможемо ми і для нього поміняти матрицю на телевізорі та якою буде ціна. Також він розповів, що цей телевізор, якому близько 4-х років, використовується у вітальні на стіні, але не дуже високо. Те, що матрицю розбили діти, це він точно знає, при цьому за яких обставин це сталося та чим саме її пошкодили, він не знає. Попри те, що пошкодження не значні, при цьому перегляд телевізора став неможливим, оскільки повністю зникла картинка.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що матриця справді пошкоджена не так сильно. На ній з'явилася невеликого розміру дірочка, від якої з обох боків тонкі тріщини на тлі сірого екрану. Трохи вище ще одна зовсім маленька тріщина, що більше нагадує подряпину (видно на світлинах №1 та 2). Виконана діагностика телевізора з пошкодженою матрицею показала, що заміні підлягає лише розбита матриця, оскільки решта компонентів повністю в робочому стані. Замовнику було повідомлено її результати, а також вартість ремонту з урахуванням вартості нової матриці. Попри те, що ремонт буде досить дорогим, замовником ухвалено рішення про його виконання.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед необхідно було замовити у перевірених постачальників нову 55-дюймову матрицю для цього телевізора. Після того, як її було отримано, досвідчені телемайстри демонтували розбиту деталь, а на її місце максимально акуратно встановили нову. Після увімкнення телевізора було виконано всі необхідні налаштування зображення. На світлинах №4 та 5 телевізор після результативного ремонту, він повністю у робочому стані. Це стало можливим завдяки правильно виконаній діагностиці телевізора з пошкодженою матрицею, а також великому досвіду фахівців із виконання подібних складних ремонтів. На новий екран та ремонт з його встановлення видали гарантію. Складністю цього ремонту було те, що конструкція екрана безрамкова, що збільшувала ризик зіпсувати матрицю при її монтажі.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни розбитої матриці з урахуванням її вартості коштував замовнику 14000 грн. Виконана діагностика, а також інші роботи входять до загальної вартості наданої послуги.

✓ Причини несправності

Попри те, що на екрані цього сучасного телевізора були не так сильно виражені пошкодження, все одно знадобилася дорога заміна матриці, оскільки його перегляд став не можливим. Це пов'язано з конструктивними особливостями матриці, яка відрізняється своєю тонкістю та крихкістю. А це означає, що поява на ній навіть невеликого розміру тріщини чи дірки назавжди виведуть її з ладу. Цей випадок це добре підтверджує. Завдяки тому, що нами правильно виконана діагностика, точно визначено, яка саме матриця використовується в цій конкретній моделі, ремонт виявився рентабельним та вигідним, оскільки новий ідентичний телевізор у рази дорожчий.

✓ Рекомендації сервісного центру

З боку користувача було прийнято правильне рішення виконати діагностику та згодом заміну механічно пошкодженої матриці, оскільки цей ремонт обійшовся значно дешевше нового телевізора. При подальшій експлуатації цього телевізора з новою великою 55-дюймовою матрицею необхідно намагатися уникати з нею будь-яких контактів!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.