Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З'явилися смуги на екрані телевізора Saturn HD LED32C, ремонт матриці телевізора Сатурн.

Закінчення ремонту: 28.02.2020
Замовлення №: 00073
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LCD телевізор Сатурн HD LED32C, зібраний у червні 2013 року, наділений LED підсвіткою, роздільною здатністю 1366x768 пікселів, частотою 50 Гц, яскравістю 450 кд/м2 та контрастністю 15000:1. Кут огляду становить 176 градусів як по горизонталі, так і по вертикалі. У телевізора 3 роз'єми HDMI, USB, SCART, компонентний та композитний входи, VGA та інші. Завдяки аудіосистемі, що складається з двох динаміків по 10 Вт кожен, досягається чудова якість звучання.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Кропивницький надійшов телевізор, на екрані якого з'явилися горизонтальні смуги. Телефоном замовник розповів про свої припущення, що несправність могла з'явитися після того, як екран протерли мокрою губкою. Як показує практика, через появу таких несправностей імовірно буде потрібно ремонт матриці телевізора Сатурн, що має бути підтверджено виконаною діагностикою. Від нього також дізналися, що протягом 7 років роботи несправність виникла вперше, тому телевізор ще із заводськими пломбами.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній вигляд телевізора хороший, при цьому на перших трьох світлинах виразно видно, наскільки сильно виявилася несправність. На екрані з'явилися горизонтальні смуги, одна тонка вздовж нижньої рамки, ще дві смуги посередині та трохи товстіша смуга біля верхньої рамки. На світлині №2 видно, що смуги видно навіть тоді, коли телевізор у вимкненому стані. У ході виконаної діагностики встановили, що ремонт матриці телевізора Сатурн є неминучим, оскільки проблема саме в ній.

✓ Ремонт сервісним центром

Для того, щоб усунути горизонтальні смуги на екрані телевізора, ми замовили та купили нові елементи матриці, відновити працездатність яких не надавалося можливим. Після їх отримання телевізор повністю розібрали, від'єднавши всі шлейфи. Після результативного ремонту матриці телевізора Сатурн, який полягав у заміні елементів матриці, що вийшли з ладу, смуги на екрані повністю зникли, зображення відмінної якості (добре видно на світлині №5). Після ремонту добре упакований телевізор відправлений адресату. На цей складний ремонт + нові деталі видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт матриці цього телевізора по заміні нових її складників, які замовляли, коштував замовнику 2000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною такої складної несправності, як і припускав замовник, могла стати неправильна експлуатація сучасного телевізора від компанії Сатурн. Зокрема, матрицю протерли дуже мокрою губкою, чого категорично робити не можна. Потрапляючи усередину рідина згубно впливає на роботу матриці та її елементи, яким через це властиво виходити з ладу. А оскільки їх ремонт не був можливим, відповідно знадобилася дорога заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику надано ряд корисних рекомендацій щодо подальшої експлуатації телевізора після ремонту. Вони стосувалися того, що мити матрицю мокрою губкою або ганчіркою не правильно. Для цих цілей у спеціалізованих магазинах продаються спеціальні вологі серветки, м'які серветки з мікрофібри, спеціальні гелі та аерозолі. Саме вони придатні для того, щоб прибирати пил із матриці сучасного телевізора.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.