Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зображення у білій пелені, кольору взагалі немає на екрані телевізора Samsung LE37A451C1, ціни на діагностику телевізорів Samsung.

Закінчення ремонту: 01.07.2020
Замовлення №: 00436
✓ Пристрій, виробник, модель

37-дюймовий LCD телевізор Самсунг LE37A451C1 (Samsung), зібраний в Угорщині, з яскравістю 550 кд/м², динамічною контрастністю 10000:1 та кутами огляду 178 градусів як по горизонталі, так і по вертикалі. Модель із підтримуваними стандартами системи кольоровості PAL, SECAM, NTSC. Телевізор наділений такими портами та роз'ємами, як (D-Sub 15 pin), вхід аудіо, відео (S-Video), композитний вхід (RCA), компонентний вхід, 2 SCART, вихід аудіо (навушники), 2 HDMI. Загальна потужність двох вбудованих динаміків становить 20 Вт, які у поєднанні з технологіями стерео NICAM та SRS TruSurround XT забезпечують під час перегляду кришталево чисте, об'ємне звучання.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов до нашого сервісного центру з досить складною проблемою - зображення на екрані в білій пелені, кольору взагалі немає. Від замовника дізналися, що телевізор уже досить старий, він придбаний у 2008 році, при цьому за 12 років роботи вийшов з ладу вперше, відповідно його ще не розбирали. Також він розповів, що телевізор усі ці роки експлуатувався досить інтенсивно. Коли виникла проблема, замовник привіз телевізор до нашої майстерні на діагностику, щоб узгодити, чи зможемо ми виконати ремонт на початок місяця, оскільки для нього це основна умова. Також йому важливо дізнатися про ціни на діагностику телевізорів Samsung. При цьому йому повідомили про те, що плата за діагностику за умови виконання подальшого ремонту не враховуватиметься, іншими словами, виконується безкоштовно.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах видно, що попри таку тривалу експлуатацію зовнішній стан телевізора досить добрий. Видно, що телевізор правильно доглядали, оскільки у нього акуратний, чистий корпус та підставка, матриця без подряпин, задня стінка також без будь-яких механічних пошкоджень. Коли телевізор увімкнули, то побачили, що весь екран у білій пелені, колір повністю відсутній, зверху вздовж рамки горизонтальна смуга, під якою ледве проглядається напис HDMI2. Посередині екрана також проглядається частина напису «Перевірте сигнальний кабель...». Після розбирання телевізора та проведеної поглибленої діагностики стало зрозуміло, що проблема досить серйозна, оскільки з ладу вийшла плата T-con, яка пов'язує основну плату телевізора та матрицю, а також відповідає за передачу сигналу. В цьому випадку можливий її ремонт на компонентному рівні, тому заміна потрібна не буде. Замовнику повідомили результати проведених робіт, а також те, що ціна на виконану діагностику телевізорів Samsung не буде вилучатися, якщо він вирішить його ремонтувати. Він також запевнений, що ремонт буде виконано на початок місяця.

✓ Ремонт сервісним центром

Після отримання схвалення від клієнта телемайстри почали виконання ремонту плати T-con. Для відновлення її працездатності довелося перепаяти багато різних несправних компонентів. До них входять - резистори, діоди, електролітичні конденсатори з різним номіналом, а також мікросхема AS15-H. Це дозволило позитивно розв'язати проблему, оскільки після ремонту зображення на екрані з'явилося, воно хорошої якості. На останній світлині видно, що телемайстер встановив найкращі стандартні режими зображення. А саме: підсвітку на рівні 9, контраст 65, яскравість 80, чіткість 93, колір 60, тон 50. Ремонт, на який видано гарантію, виконано без урахування ціни на діагностику телевізорів Samsung. Як і просив замовник, телевізор змогли відремонтувати до початку місяця (закінчення ремонту 01.07.2020).

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення плати T-con із заміною на ній несправних деталей, включаючи мікросхему, замовник заплатив 1600 грн. У цьому випадку ціна на діагностику телевізорів Samsung у цю суму не входить.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення такої несправності, коли на екрані замість зображення біла пелена та зовсім не було зображення пов'язане з тим, що з ладу вийшла плата T-con або як її ще називають спеціалісти - таймінг контролер. Саме ця плата в сучасному телевізорі Samsung або будь-якому іншому виступає в ролі перетворювача сигналів, що надходять з плати Main Board (центральної плати), в сигнали, що розпізнаються матрицею. Саме так на екрані телевізора формується картинка. Відповідно, якщо із зображенням відбуваються якісь проблеми (у цьому разі його взагалі не було), ремонту підлягає плата T-con.

✓ Рекомендації сервісного центру

Цей досить застарілий, при цьому правильно відремонтований телевізор від популярної та затребуваної компанії Samsung зможе ще не один рік радувати якісною роботою свого власника, якщо він виконуватиме рекомендації фахівців. Вони стосувалися того, що бажано експлуатувати телевізор у більш щадному режимі! Виконані в сервісному центрі налаштування зображення не змінювати! Якщо телевізор знову вийде з ладу, не факт, що ціна на діагностику телевізорів Samsung буде включена в ремонт, як у цьому випадку. Це пов'язано з тим, що наступного разу він може виявитися нерентабельним, особливо, якщо доведеться міняти цілі модулі, знайти які буде вкрай складно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.