Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зображення ледве проглядається в телевізорі LG 28LB491U, ремонт підсвітки телевізора 28 дюймів.

Закінчення ремонту: 07.11.2019
Замовлення №: 90691
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор ЛДЖІ 28LB491U, що увійшов до лінійки 2014 року, має матрицю 28 дюймів, процесор Triple XD та функцію Smart TV на платформі Netcast. Комунікаційні можливості цього телевізора представлені роз'ємами HDMI, SCART, D-Sub (VGA), компонентним та композитним входами, USB, а також мережевим інтерфейсом Ethernet (RJ-45). За якість звуку відповідають два стерео динаміки загальною потужністю 10 Вт з підтримкою технологій Virtual Surround Plus та Clear Voice ll.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі ледве проглядається зображення, немає підсвітки екрана, однак силуети видно (див. світлини №1 та 2). Прояв такої несправності може свідчити про те, що можливо знадобиться ремонт підсвітки телевізора 28 дюймів, що має бути підтверджено проведеною діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром

Насамперед цей телевізор з 28-дюймовою матрицею повністю розібрали та дізналися, що проблема у ліхтарі матриці, згорів один світлодіод підсвітки екрана, причому він прогорів настільки сильно, що на планці залишилася пляма коричневого кольору (добре видно на світлині №3). Виходячи з цього, припущення телемайстра, що потрібно ремонт підсвітки телевізора 28 дюймів повністю підтвердилися.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою проблемою ремонт полягав у відновленні ліхтаря матриці, перепаюванні світлодіода, що згорів (видно на світлині №4). Після такого ремонту підсвітки телевізора 28 дюймів зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості (можна судити з останньої світлини), звук теж є, на пульт дистанційного керування телевізор добре реагує. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ліхтаря матриці, що вийшов з ладу з перепаюванням одного світлодіода, обійшовся замовнику 1200 грн.

✓ Причини несправності

Через те, що у підсвітці цього 28-дюймового телевізора перегорів один світлодіод, виникли проблеми із зображенням, а саме воно ледве проглядалося та видно було лише силуети. Очевидно, що в такому вигляді переглядати улюблені телепередачі стало неможливо та потрібен був ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Як показує практика, світлодіоди, що знаходяться на планках підсвітки, перегорають з різних причин та в різній кількості. Навіть один світлодіод, що перегорів, може стати причиною поганої якості зображення, і цей випадок це чудово підтверджує. Користувачеві рекомендовано не дивитися телевізор на повній яскравості, її зменшення жодним чином не позначиться на якості зображення, однак світлодіоди зможуть пропрацювати значно довше.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.